Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ entertainment aluminum stage ] αγώνας 25 προϊόντα.
Οι υπαίθριες πλατφόρμες σκηνών αργιλίου ψυχαγωγίας συναυλιών εύκολες συγκεντρώνουν
| Όνομα προϊόντων: | εύκολος συγκεντρώστε την υπαίθρια σκηνή ψυχαγωγίας συναυλιών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
υπαίθριο αντιολισθητικό στάδιο ψυχαγωγίας αργιλίου
| Όνομα: | υπαίθριο αντιολισθητικό στάδιο ψυχαγωγίας αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1.22*1.22M/1.22*2.44M/Customized |
| Υλικό: | Κοντραπλακέ/ακρυλικός/γυαλί |
το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας
| όνομα προϊόντων: | το αργίλιο εύκολο εγκαθιστά το στάδιο γεγονότος ψυχαγωγίας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Επιφάνεια πλατφορμών: | ακρυλικός/κοντραπλακέ/γυαλί |
Τετράγωνο σύστημα ζευκτών σκηνής αλουμινίου Ηλεκτρικό γαλβανισμένο για συναυλία
| Ονομα: | σύστημα ζευκτών σταδίου αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Υπαίθρια κινητή περιουσία πλατφορμών σκηνών αργιλίου συναυλίας 6061-T6
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Κινητή υπαίθρια πλατφόρμα συναυλίας σκηνών αργιλίου |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
Πλατφόρμες συναρμολόγησης αλουμινίου χωρίς εργαλεία με χωρητικότητα βάρους 500 kg/τ.μ. Προσαρμόσιμες
| Ρυθμίστε το ύψος: | 0.4-0.6m, 0.6-1m, 0.7-1.2m, 1.2-1.5m |
|---|---|
| χρονική ανοχή: | 7-15 ημέρες |
| Λιμάνι: | Λιμάνι της Σαγκάης |
Μορφωματική κινητή περιουσία σκηνικών πλατφορμών αργιλίου σκηνών φορητή
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μορφωματική φορητή κινητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου πλατφορμών σκηνών |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | αργιλίου ελαφριά σκηνή του DJ γεγονότος συναυλίας συνελεύσεων υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | κοντραπλακέ/ακρυλικός/galss/αργίλιο |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m |
Υπαίθριο σκηνικό αργίλιο γαμήλιων πλατφορμών σκηνικών θόλων
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριο σκηνικό αργίλιο γαμήλιων πλατφορμών σκηνικών θόλων |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
διπλός σφιγκτήρας σωλήνων σκηνικών ζευκτόντων στροφέων αργιλίου εξαρτημάτων γεγονότος jr
| Χρήση: | Σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Δομή: | Σφιγκτήρας Γ |
| όνομα προϊόντων: | ενιαίοι διπλοί σφιγκτήρες εξαρτημάτων ζευκτόντων κραμάτων αργιλίου |


