Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ event light aluminum ladder truss ] αγώνας 297 προϊόντα.
12 Inch Aluminum Spigot Square Box Event Truss Quick Connection
| Τύπος σύνδεσης: | Γρήγορη σύνδεση |
|---|---|
| Σχήμα: | Τετράγωνο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Πλατεία |
Ημι σύστημα ζευκτόντων στεγών κύκλων υγιές και ελαφρύ έξυπνο
| Όνομα προϊόντων: | Ημι σύστημα ζευκτόντων στεγών κύκλων υγιές και ελαφρύ έξυπνο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290x290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
290mm Triangle Spigot Φορητό Αλουμίνιο φωτιστικό τριγωνικό φωτιστικό δοχείο δοχείο για συναυλίες
| Ονομασία: | φορητό ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βυσμάτων τριγώνων 290mm για τις συναυλίες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Υπαίθριο τρίγωνο ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου μπουλονιών που διαμορφώνεται
| Όνομα: | Υπαίθρια ελαφριά κατασκευή ζευκτόντων μπουλονιών τριγώνων αργιλίου ζευκτόντων μπουλονιών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Επίπεδο Φωτιστικό Αλουμινίου Μπουλόνι τύπου Ηλεκτρικό γαλβανισμένο
| Ονομα: | Φωτιστικό Αλουμινίου Επίπεδο Μπουλόνι Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Κινητό φορητό στάδιο ζευκτόντων για το σύστημα ζευκτόντων θαλάμων του DJ
| όνομα: | Κινητό φορητό στάδιο ζευκτόντων για το σύστημα ζευκτόντων θαλάμων του DJ |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ελαφρύ ζευκτόν μπουλονιών τριγώνων αλουμινίου συστημάτων ζευκτόντων τριγώνων μπουλονιών πλαισίων
| Όνομα: | Ελαφρύ ζευκτόν μπουλονιών τριγώνων αλουμινίου συστημάτων ζευκτόντων τριγώνων μπουλονιών πλαισίων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
400mm αργιλίου τετραγωνικές βυσμάτων ζευκτόντων κατασκευές ζευκτόντων πλαισίων τετραγωνικές
| Όνομα: | 400mm αργιλίου τετραγωνικές βυσμάτων ζευκτόντων κατασκευές ζευκτόντων πλαισίων τετραγωνικές |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ο τετραγωνικός Μαύρος ζευκτόντων φωτισμού συστημάτων ζευκτόντων μπουλονιών βιδών
| Όνομα: | Τετραγωνικό ζευκτόν μπουλονιών βιδών για το Μαύρο ζευκτόντων φωτισμού συστημάτων ζευκτόντων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Στάδιο ODM Αλουμινίου Bolt Box Truss για πώληση Σχεδιασμός Square Bolt Truss System
| Ονομασία: | Αλουμινίου Bolt Box Truss για πώληση Σχεδιασμός Square Bolt Truss Σύστημα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


