Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ event light aluminum ladder truss ] αγώνας 297 προϊόντα.
Τετράγωνο ζευκτόντων βυσμάτων κύκλων κραμάτων αργιλίου 6082-T6 που διαμορφώνεται
| Όνομα: | Τετραγωνικό ζευκτόν βυσμάτων κύκλων κατασκευαστών ζευκτόντων κύκλων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Τετράγωνο Τρίχωμα Τρίχωμα Τριχωτό Μεταφορτωμένο Μεταφορτωτό Απλό Τρίχωμα Τριχωτό dj 6061-T6
| Ονομασία: | Τετράγωνο Τρίχωμα Τρίχωμα Κουμπωμένο Φορητό Κινητό Απλό Τρίχωμα Κουμπωμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Υλικό γυαλιού σκηνικού αλουμινίου γαμήλιων πλατφορμών ζευκτόντων βυσμάτων σκαλών
| Όνομα προϊόντων: | στάδιο γυαλιού γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθριο οδόφραγμα γεγονότος συναυλίας με το υλικό κραμάτων αργιλίου 6061-T6
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Αλουμινίου Έκθεση Φωτισμός συναυλίας Τράστ από χάλυβα Τράστ οροφής Κουρδισμένη Αψίδα
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Ακουστική στάση 600x1000mm ζευκτόντων σειράς γραμμών πύργων ανελκυστήρων μπουλονιών βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Κρεμώντας πύργος 250x250mm ζευκτόντων ομιλητών μπουλονιών βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν για την ένωση του πύργου ζευκτόντων ομιλητών ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
σκηνικό ελαφρύ πλαίσιο ζευκτόντων αργιλίου μήκους 4m/ελαφρύ ζευκτόν TUV στάσεων του DJ επικυρωμένο
| όνομα προϊόντων: | δομή ζευκτόντων πλαισίων/σύστημα ζευκτόντων του DJ βυσμάτων φωτισμού γεγονότος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γάμος, κ.λπ. |
Βύσμα 520*760mm γεγονότος δομών θαλάμων του DJ σκηνικών ελαφρύ ζευκτόντων πλαισίων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Κορυφαία ποιότητα 520*760mm δομή ζευκτόντων σκηνικών πλαισίων αργιλίου ζευκτόντων/ζευκτόν του DJ βυσ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Ετοιμασμένη για συναυλία αλουμινένια δομή φωτισμού CE/SGS/TUV/ISO9001/ROHS πιστοποιημένη
| πιστοποιητικό: | CE/SGS/TUV/ISO9001/ROHS |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου |
| Επιφάνεια: | Ελκωτικά επικαλυμμένα |


