Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ light weight aluminum truss lighting ] αγώνας 328 προϊόντα.
Τετραγωνικό ζευκτόν σκηνών συναυλίας κραμάτων αργιλίου συστημάτων ζευκτόντων σκηνών ελαφρύ 6061-T6
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Φορητό Spigot Black Lighting Truss Section Aluminum Stage Truss System
| Ονομα: | Φορητό τετράγωνο ζευκτό με φωτισμένο καρφιά Αλουμινένιο ζευκτό |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Αλουμινένιο δοχείο φωτισμού για εκθέσεις και αθλήματα με έγκριση TUV
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
SGS CE πιστοποίησε το σύστημα ζευκτόντων έκθεσης ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 350*350mm
| όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν βυσμάτων για την έκθεση υψηλή - ζευκτόν θαλάμων τιμών ποιοτικών εργοστασίων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γάμος, κ.λπ. |
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν φωτισμού συνήθειας αλουμινίου 6082-T6 σκηνικών ζευκτόντων τριγώνων
| όνομα: | ζευκτόν φωτισμού αργιλίου 290mm φορητό για τις συναυλίες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Αργιλίου κραμάτων σκηνικών ελαφριά ζευκτόντων συστημάτων ζευκτόντα φωτισμού σχεδίου επίπεδα
| όνομα προϊόντων: | 17 TUV εργοστασίων ΣΗΜΑΔΙΏΝ αργιλίου κραμάτων σκηνικών ζευκτόντων έτη σχεδίου συστημάτων που ανάβει |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Φορητό Φωτιστικό Τρίγωνο Πτυσσόμενο Φορητό
| όνομα: | Τρίγωνο φορητό σύστημα πτυσσόμενου ζευκτού |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Υπαίθριο ελαφρύ υλικό τρίγωνο κραμάτων αργιλίου ζευκτόντων μπουλονιών 6082-T6 που διαμορφώνεται
| Όνομα: | Υπαίθρια ελαφριά κατασκευή ζευκτόντων μπουλονιών τριγώνων αργιλίου ζευκτόντων μπουλονιών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Πλαίσιο ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου ζευκτόντων μπουλονιών σκαλών γεγονότος
| Όνομα: | Φωτισμός πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών αργιλίου ζευκτόντων μπουλονιών σκαλών γεγονότος |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ελαφριά δομή πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών πιάτων αργιλίου για το γεγονός
| Όνομα: | Ελαφρύ γεγονός δομών ζευκτόντων μπουλονιών πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών πιάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |


