Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ light weight aluminum truss lighting ] αγώνας 328 προϊόντα.
Στρογγυλοειδής βαρύ φορτίο Τάγμα Ατσάλι Αλουμινίου 2m-6m ύψος για εκδηλώσεις
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση/Συναυλία/Σκηνή/Εμπορική Έκθεση |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Ανωδικοποιημένο βαρύ πλαίσιο από κράμα αλουμινίου με συμπλέκτες εξαρτημάτων και πλάκες βάσης
| Surface Treatment: | Powder Coated/Anodized |
|---|---|
| Height: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
| Material: | Aluminum Alloy |
Aluminum Alloy Concert Stage Lighting Truss System
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Μονάδα μήκους: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα τμήματος δομής: | Τετράγωνο ή Στρογγυλό |
Προσαρμοσμένο κυρτό σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου στεγών χάλυβα
| όνομα προϊόντων: | SHIZHAN το μεγάλο σχέδιο εμπορικών σημάτων προσάρμοσε το κυρτό σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Υπαίθριο αργιλίου συναυλίας σύστημα ζευκτόντων στεγών σκηνών ελαφρύ καμμμένο ζευκτόν
| όνομα προϊόντων: | 17 TUV εργοστασίων σημαδιών υπαίθριων αργιλίου συναυλίας σκηνών καμμμένων ζευκτόν στεγών έτη ζευκτόν |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Ζευκτόν 300x300mm βυσμάτων αργιλίου φωτισμού σκηνών για τη συναυλία
| Όνομα: | ζευκτόν βυσμάτων φωτισμού σκηνών αργιλίου 300x300mm για τη συναυλία |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Πίνακας αλουμινίου Πίνακας ηλεκτρικής κυψέλας
| Ονομασία: | Πίνακας Αλουμινίου Πίνακας Πίνακας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
6082-T6 Τετραγωνική βίδα Σφραγιστήρας Τρακ για το σύστημα φωτισμού Τρακ Μαύρο
| Ονομασία: | Τετραγωνική βίδα βρόγχος δοχείο για δοχείο σύστημα φωτισμού δοχείο μαύρο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ελαφριά δομή σκάλας δομές σκάλας αλουμινίου εσωτερικό 6082-T6
| Ονομασία: | Ελαφριά δομή σκάλας δομές σκάλας αλουμινίου εσωτερικά |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ζευκτόν ελαφριά 200x200mm 250x250mm τριγώνων αργιλίου γεγονότος
| Όνομα: | Φως ζευκτόντων αργιλίου γεγονότος ζευκτόντων τριγώνων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |


