Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ lighting truss for stage ] αγώνας 468 προϊόντα.
Διακοσμητικός εσωτερικός υπαίθριος ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου έκθεσης μίνι
| όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ζευκτόν φωτισμού δομών στεγών τοπ για την υπαίθρια απόδοση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Θαλάμων ελαφρύ ζευκτόν Disco τύπων βυσμάτων ζευκτόντων στάσεων μηχανοποιημένο κατασκευή ανάβοντας
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 ή 6082-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ασημένιο μαύρο χρυσό κόκκινο λευκό ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου για το επαγγελματικό γεγονός
| Application: | Outdoor |
|---|---|
| Length: | 1m-4m |
| Height: | 290mm-1000mm |
Προσαρμοσμένη Δομή Πλαισίου Φωτισμού Τετράγωνης Έκθεσης Αλουμινίου για Εκδήλωση
| Ονομα: | Δωρεάν Σχεδιασμός Αλουμινίου Τετράγωνο Πλαίσιο Δομή Δομή Δομή Πλαίσιο |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Σύνδεση 32mm μίνι γάντζος ζευκτόντων φωτισμού σφιγκτηρών 33mm 34mm
| όνομα προϊόντων: | Καυτή πώληση γρήγορη και εύκολη να συνδέσει το υποστήριγμα σφιγκτηρών σωλήνων |
|---|---|
| Προέλευση: | Guangzhou |
| Χρήση: | Ζευκτόν |
ελαφρύς σφιγκτήρας 50mm tuv ζευκτόντων φωτισμού καθήκοντος
| όνομα προϊόντων: | ελαφρύς σφιγκτήρας 50mm tuv ζευκτόντων φωτισμού καθήκοντος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Aluminum Alloy Outdoor Sound and Lights Truss Display
| Τύπος σύνδεσης: | βίδα, καρφίτσα, γρήγορη |
|---|---|
| Σχήμα: | Τετράγωνο, ορθογώνιο, κύκλος, τρίγωνο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτό, ορθογώνιο, τετράγωνο |
γρήγορα συνδέστε τον ελαφρύ σφιγκτήρα 50 35 ζευκτόντων ισοτιμίας
| όνομα προϊόντων: | γρήγορα συνδέστε τον ελαφρύ σφιγκτήρα 50 35 ζευκτόντων ισοτιμίας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Ασημένιο σύστημα 50x3mm στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου CE TUV
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Ξάρτια ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | ξάρτια ζευκτόντων φωτισμού alumunium |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |


