Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ lighting truss for stage ] αγώνας 468 προϊόντα.
ζευκτόν φωτισμού έκθεσης ζευκτόντων αργιλίου 290x290mm τετραγωνικό ελαφρύ
| Όνομα προϊόντων: | ελαφρύ ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 300*300mm, 350*350mm, 400*400mm, κ.λπ. |
TUV η σκηνική διακόσμηση περιβάλλει το κυρτό ζευκτόν φωτισμού τριγώνων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Σκηνική διακόσμηση που ανάβει το κυρτό καμμμένο κύκλοι ζευκτόν αργιλίου ζευκτόντων στεγών στην πώλησ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Φορητή επίδειξη 290x290mm ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | επίδειξη θαλάμων ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Ο φωτισμός αλουμινίου θαλάμων 6082-T6 6061-T6 εμπορικών εκθέσεων δένει 290X290mm
| Ονομασία προϊόντος: | Τεχνουργήματα από κράμα αλουμινίου για εκθέσεις εμπορικών εκθέσεων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Modular Aluminum Stage Truss for Events 500kg Capacity
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Φορτίο χωρητικότητας: | 500 κιλά |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Ελαφρύ Τρίγωνο Τρίγωνο Τρίγωνο Αλουμινίου για Κατασκευή Σταντ Καμπίνας
| Ονομα: | τριγωνικό ζευκτό αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Τετράγωνο ζευκτό ηλεκτρικό γαλβανισμένο αλουμίνιο για εκδήλωση συναυλίας έκθεσης
| Ονομα: | τετράγωνο ζευκτό αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
DJ smart μουσική τετράγωνο κουτί φωτισμού δοχείο στέκεται πύργοι αμερικανός
| Product Name: | Dj truss amercian |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290×290mm/400×400mm/400×600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου ομιλητών σειράς γραμμών που στέκεται 400x400mm
| Όνομα προϊόντων: | πύργος ζευκτόντων στάσεων ομιλητών σειράς γραμμών αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Το ακρυλικό στάδιο γυαλιού πινάκων ανάβει το ζευκτόν κραμάτων στρώματος για το γεγονός
| Υλικό: | ακρυλικός πίνακας 15mm/18mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό στάδιο γεγονότος σκηνικών πλατφορμών αργιλίου |
| Εφαρμογή: | Ο γάμος, κόμμα, πισίνα, συναυλία, απόδοση, παρουσιάζει, κ.λπ. |


