Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ lighting truss for stage ] αγώνας 468 προϊόντα.
Ζευκτόν 1m βυσμάτων σκηνικού αργιλίου μήκος 2m
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν βυσμάτων ζευκτόντων σκηνικού αργιλίου ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ζευκτόν TUV στεγών σκηνικού αργιλίου επικυρωμένο
| Όνομα προϊόντων: | shizhan επαγγελματικό επικυρωμένο TUV ζευκτόν σκηνικών στεγών αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Εκδήλωση Σκαλιά Σκαλιά Στραμπού Αλουμινίου Σπιγκότ Σκαλιά προς πώληση
| Ονομασία: | Εκδήλωση Σκαλιά Σκαλιά Στραμπού Αλουμινίου Σπιγκότ Σκαλιά προς πώληση |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Δημοφιλής σκηνική σκηνή γεγονότος ζευκτόντων θαλάμων του DJ ζευκτόντων στεγών αργιλίου
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Δημοφιλές ζευκτόν αργιλίου με τη σκηνική σκηνή γεγονότος ζευκτόντων θαλάμων του DJ στεγών |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
Επικίνδυνες δομές: Σκληρές, αξιόπιστες και ευπροσάρμοστες για κατασκευές εκδηλώσεων
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Ζευκτόν αργιλίου έκθεσης δομών πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών για την πώληση
| Όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου έκθεσης δομών πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών Shizhan για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Προσαρμοσμένο φορητό σύστημα πύργου αλουμινίου για εκδηλώσεις
| Ονομασία: | Το προσαρμοσμένο σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου Poratble για τα γεγονότα παρουσιάζει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Σχέδιο συστημάτων σκηνικών ζευκτόντων κραμάτων αργιλίου που ανάβει τα επίπεδα ζευκτόντα
| Όνομα: | Σχέδιο συστημάτων σκηνικών ζευκτόντων κραμάτων αργιλίου που ανάβει τα επίπεδα ζευκτόντα |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Σύστημα ζευκτών σκηνικού φωτισμού εξωτερικού χώρου από αλουμίνιο
| Ονομα: | Σύστημα ζευκτών φωτισμού αλουμινίου εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Κράμα αλουμινίου 6061-T6 6082-T6 Φωτιστικό Πύργος Φωτιστικό Τροχός ή Τύπος μπουλονιού
| Ονομα: | ζευκτό πύργου φωτισμού |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


