Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ lighting truss for stage ] αγώνας 468 προϊόντα.
Βύσμα 520*760mm γεγονότος δομών θαλάμων του DJ σκηνικών ελαφρύ ζευκτόντων πλαισίων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Κορυφαία ποιότητα 520*760mm δομή ζευκτόντων σκηνικών πλαισίων αργιλίου ζευκτόντων/ζευκτόν του DJ βυσ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Υπαίθριο αργιλίου συναυλίας σύστημα ζευκτόντων στεγών σκηνών ελαφρύ καμμμένο ζευκτόν
| όνομα προϊόντων: | 17 TUV εργοστασίων σημαδιών υπαίθριων αργιλίου συναυλίας σκηνών καμμμένων ζευκτόν στεγών έτη ζευκτόν |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
6082 Αλουμινίου Σπιγγάτο τετραγωνικό κύκλο φωτιστικό δοχείο για βαρύ φορτίο
| Ονομασία: | Αλουμινίου Σπιγγάτο τετραγωνικό κύκλο φωτισμού Τάγμα Φρέμα Τάγμα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ρυθμίσιμο αλουμινένιο φωτιστικό στρώμα σε λευκό για εξατομικευμένα σχέδια σκηνής
| Τύπος: | ζευκτόν φωτισμού |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m4m |
| Εφαρμογή: | Εξωτερικά |
Κρεμώντας ζευκτόν μπουλονιών βυσμάτων σκηνών μουσικής ζευκτόντων φωτισμού οθόνης οδηγήσεων
| όνομα προϊόντων: | Καυτό αργίλιο πώλησης για το κρεμώντας ζευκτόν βυσμάτων μπουλονιών σκηνών μουσικής φωτισμού οθόνης τ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου μήκους 6082-T6 3m για τη μεγάλη σκηνή συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | ζευκτόν μπουλονιών για τη μεγάλη σκηνή συναυλίας για τη μεγάλη εμπορική έκθεση όπως το ζευκτόν |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Αλουμινένιο δοχείο φωτισμού για εκθέσεις και αθλήματα με έγκριση TUV
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Δομή 5m ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου στάσεων επιδείξεων
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Δομή ζευκτόντων συστημάτων στάσεων επιδείξεων ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
Αλουμινένιο σκηνικό άξονα φωτισμού Τάγμα Εμφάνιση Μαύρο ή προσαρμοσμένο Συνέδριο, Έκθεση, Έκθεση, Μπόξ
| Χρώμα: | Ασημένιο,μαύρο,μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Δείκτης φωτισμού καμπύλης σκηνής από αλουμίνιο |
Αργίλιο ζευκτόντων σκηνικού φωτισμού φραγμών μανικιών ζευκτόντων αργιλίου
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία του προϊόντος: | Ζεστό πώληση αλουμινίου δοχείο μανίκι μπλοκ σκηνή φωτισμού δοχείο αλουμινίου |


