Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ lighting truss for stage ] αγώνας 468 προϊόντα.
Αλουμινένιο σκηνικό άξονα φωτισμού Τάγμα Εμφάνιση Μαύρο ή προσαρμοσμένο Συνέδριο, Έκθεση, Έκθεση, Μπόξ
| Χρώμα: | Ασημένιο,μαύρο,μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Δείκτης φωτισμού καμπύλης σκηνής από αλουμίνιο |
Γεγονότος σύστημα βυσμάτων αργιλίου σκηνικών ελαφρύ ζευκτόντων διευθετήσιμο
| όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος με το διευθετήσιμο στάδιο αργιλίου για το υπαίθριο στάδιο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Περιστροφή γύρω από το ανυψωτικό στάδιο ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου για την απόδοση
| όνομα προϊόντων: | ποιότητα ύψους που περιστρέφεται γύρω από το ανυψωτικό σκηνικό ζευκτόν ζευκτόντων για την απόδοση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Aluminum Spigot Truss for Stage Events 500kg Load Capacity
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
| Φορτίο χωρητικότητας: | 500 κιλά |
Τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου cOem για την ένωση των ομιλητών
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν για την ένωση του πύργου ζευκτόντων ομιλητών ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Καταπληκτικό σύστημα ζευκτόντων στάσεων επίδειξης εμπορικών εκθέσεων σκηνικού ελαφρύ καμμμένο ζευκτόν αργιλίου σχεδίου
| όνομα προϊόντων: | Το καταπληκτικό σχέδιο προσάρμοσε το κυρτό σύστημα ζευκτόντων στάσεων επίδειξης εμπορικών εκθέσεων α |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Προσαρμοσμένο ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου για την απόδοση ISO9001
| όνομα προϊόντων: | στάδια ζευκτόντων ποιοτικού αλουμινίου ύψους spitgot για την απόδοση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ελαφρύ σύστημα αλουμινίου για φωτισμό σκηνής
| Color: | Silver |
|---|---|
| Truss Length: | 1-3m / Piece |
| Tube Thickness: | 3mm |
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν φωτισμού συνήθειας αλουμινίου 6082-T6 σκηνικών ζευκτόντων τριγώνων
| όνομα: | ζευκτόν φωτισμού αργιλίου 290mm φορητό για τις συναυλίες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Στέγη υλικού κατασκευής σκεπής λεκτικών η διαστημική πλαισίων πύργων ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου κυκλική μορφωματική λάμπει δομή
| όνομα προϊόντων: | TUV MARKAluminum φωτισμού ζευκτόντων λεκτικών σταδίων πυλών κυκλική στέγη υλικού κατασκευής σκεπής ζ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |


