Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ outdoor aluminum stage ] αγώνας 207 προϊόντα.
Διευθετήσιμη φορητή 4x4 ακρυλική υπαίθρια σκηνή μουσικής αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | ακρυλική σκηνή συναυλίας αργιλίου διευθετήσιμη φορητή 4x4 υπαίθρια |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 900kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθριο σύστημα ζευκτόντων στεγών σκηνικών πλατφορμών αργιλίου φωτισμού συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | 17 εργοστασίων συνήθειας αργιλίου φωτισμού πλατφορμών σκηνικών στεγών ζευκτόντων υπαίθριων σκηνικών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
4x4 υπαίθριο γεγονός σκηνικών πλατφορμών αργιλίου όλο το ύψος εκτάσεων διευθετήσιμο
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο 4x4 υπαίθριο γεγονός όλη εκτάσεων φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου ύψους η διευθε |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Οι υπαίθριες φορητές σκηνικές πλατφόρμες 1.22*2.44m αργιλίου εύκολες εγκαθιστούν
| όνομα προϊόντων: | 17 έτη κατασκευάζουν το επαγγελματικό υπαίθριο στάδιο αργιλίου πλατφορμών φτηνό φορητό πλήρως |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή βαθμολόγησης σκηνών σκηνή συναυλίας γαμήλιων διακοσμήσεων υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | Φορητή γαμήλιων σκηνών πώληση σκηνών συναυλίας διακοσμήσεων υπαίθρια |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Σχέδιο 1m*1m μετωπών πλατφορμών σκηνών αργιλίου συναυλίας γεγονότος
| όνομα προϊόντων: | Καλύτερη τιμή Σχεδιασμός πλατφόρμας συναυλίας σκηνικού συναυλίας αλουμινίου TUV με πιστοποίηση TUV |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
κινητή αργιλίου σκηνικών πλατφορμών ελαφριά εξέδρα ζευκτόντων αργιλίου γαμήλιων επιδείξεων μόδας κινητή
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο υπαίθριο γαμήλιων επιδείξεων μόδας κινητό αργιλίου στάδιο εξεδρών ζευκτόντων ελαφρ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Η υπαίθρια σκηνή συναυλίας συγκεντρώνει τη φορητή πλατφόρμα σκηνών σκηνών 4feet*8feet
| Όνομα προϊόντων: | Η υπαίθρια σκηνή συναυλίας συγκεντρώνει τη φορητή πλατφόρμα σκηνών σκηνών 4feet*8feet |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
4x8 σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου 3 υπαίθριος άλφα φορητός άξονα 60x60
| όνομα προϊόντων: | φορητή κινητή δομή σκηνών συναυλίας γαμήλιου γεγονότος αλουμινίου |
|---|---|
| 404 Not Found: | Το γεγονός που οργανώνει/παρουσιάζει/συναυλία/έκθεση |
| Μέγεθος: | 1.22*1.22m Ect |
Πλατφόρμες συναρμολόγησης αλουμινίου χωρίς εργαλεία με χωρητικότητα βάρους 500 kg/τ.μ. Προσαρμόσιμες
| Ρυθμίστε το ύψος: | 0.4-0.6m, 0.6-1m, 0.7-1.2m, 1.2-1.5m |
|---|---|
| χρονική ανοχή: | 7-15 ημέρες |
| Λιμάνι: | Λιμάνι της Σαγκάης |


