Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ outdoor aluminum stage ] αγώνας 207 προϊόντα.
Modular Aluminum Stage Truss System for Events and Concerts
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτός |
Αλουμινένιο σκηνικό άξονα φωτισμού Τάγμα Εμφάνιση Μαύρο ή προσαρμοσμένο Συνέδριο, Έκθεση, Έκθεση, Μπόξ
| Χρώμα: | Ασημένιο,μαύρο,μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Δείκτης φωτισμού καμπύλης σκηνής από αλουμίνιο |
Αλουμινένιο σκηνικό άξονα φωτισμού θύρα οθόνη μαύρη ή προσαρμοσμένη αλουμινίου κράμα 6082-T6/6061-T6
| Χρώμα: | Ασημένιο,μαύρο,μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία του προϊόντος: | Δείκτης φωτισμού καμπύλης σκηνής από αλουμίνιο |
Αλουμινένιο σκηνικό άξονα φωτισμού θύρα οθόνη μαύρη ή προσαρμοσμένη αλουμινίου κράμα 6082-T6/6061-T6
| Χρώμα: | Ασημένιο,μαύρο,μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Δείκτης φωτισμού καμπύλης σκηνής από αλουμίνιο |
Προσαρμόσιμη εξωτερική σκηνή συναυλιών Σχέδιο πλατφόρμα σκηνής αλουμινίου με ρυθμιζόμενο ύψος 0,4-0,6m
| Lead Time: | 7-15 Days |
|---|---|
| Durability: | Weather-resistant |
| Port: | Shanghai Port |
Πλατφόρμες σκηνής από αλουμίνιο 4 σκαλοπάτια με συναρμολόγηση χωρίς εργαλεία και ανθεκτική στις καιρικές συνθήκες
| Adjustable Height: | 0.6-1m |
|---|---|
| Loading Weight: | 600kgs/sqm |
| Color: | Silver |
1-3m Ασημένιο Αλουμινίου Στάδιο Αλουμινίου Πλατφόρμα με Spigot Bolt Connection Way
| Color: | Silver |
|---|---|
| Connection Way: | Spigot Bolt |
| Truss Length: | 1-3m / Piece |
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου 1.22x2.44m μαύρες υπαίθριες
| Όνομα προϊόντων: | 1.22x2.44 μαύρο στάδιο χορού αργιλίου υπαίθριο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου 1.22x2.44m μαύρες υπαίθριες
| Όνομα προϊόντων: | 1.22x2.44 μαύρο στάδιο χορού αργιλίου υπαίθριο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Οι υπαίθριες πλατφόρμες σκηνών αργιλίου ψυχαγωγίας συναυλιών εύκολες συγκεντρώνουν
| Όνομα προϊόντων: | εύκολος συγκεντρώστε την υπαίθρια σκηνή ψυχαγωγίας συναυλιών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 800kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


