Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable aluminum stage ] αγώνας 226 προϊόντα.
Το αντιολισθητικό μετριασμένο στενός διάδρομος στάδιο γυαλιού παρουσιάζει φόρτωση πλαισίων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Ο αντιολισθητικός στενός διάδρομος παρουσιάζει/το πλαίσιο σκηνικού αργιλίου γυαλιού φόρτωσης αυτοκιν |
|---|---|
| Βάρος φόρτωσης: | 500kg-800kg/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Το πτυσσόμενο γεγονός σκηνών γυαλιού περιπάτων γατών χτίζει την απλή πλήρη μεγάλη υπαίθρια πλατφόρμα συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | Σκηνική πλατφόρμα γυαλιού αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Γυαλί |
| Μορφή: | τετράγωνο |
Διευθετήσιμη ζωντανή ακρυλική πλατφόρμα αλουμινίου σκηνών γυαλιού συναυλίας εσωτερική
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
|---|---|
| 404 Not Found: | το prerformance σκηνών, συναυλία, γεγονός παρουσιάζει |
| Τρόπος σύνδεσης: | Μπουλόνι βυσμάτων |
Αντιολισθητική πλατφόρμα σκηνικών υπαίθρια εσωτερική ακρυλική σταδίων γυαλιού απόδειξης νερού
| όνομα προϊόντων: | Απόδειξη νερού και αντιολισθητικό υπαίθριο/εσωτερικό γυαλί/ακρυλική σκηνική πλατφόρμα |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλική οδηγημένη δομή ζευκτόντων σκηνικών πλαισίων χορού κοντραπλακέ γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Γυαλί τιμών εργοστασίων/κοντραπλακέ/ακρυλικό οδηγημένο στάδιο χορού |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Αντιολισθητική αλουμινίου πλατφόρμα σκηνών πλαισίων κινητή για την υπαίθρια συναυλία
| Ικανότητα βάρους: | 900kgs/sqm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | διευθετήσιμα πόδια, αντιοξειδωτικός, κινητός, φορητά |
4*4ft σκηνική πλατφόρμα 4*8ft 18 ΚΚ κοντραπλακέ μετακινούμενο στάδιο στην πώληση
| Όνομα προϊόντων: | Αργιλίου φορητή κινητή φέρουσα σκηνή αργιλίου σκηνών αργιλίου γεγονότος συναυλίας σκηνών κινητή για |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Αργιλίου κινητή πλατφόρμα σκηνών συναυλίας φορητή
| Όνομα προϊόντων: | Αργιλίου σκηνών κινητή συναυλίας πλατφόρμα σκηνών σκηνών φορητή |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Πιστοποιητικό: | TUV, CE, ISO |
Πλαίσιο ζευκτόντων μπουλονιών πιάτων αργιλίου γεγονότος φορητό
| Όνομα: | Φορητό γεγονός ζευκτόντων μπουλονιών πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών πιάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
TUV πιστοποιητικών ανθεκτικό στάδιο κραμάτων γεγονότος 4 πλατφορμών ποδιών φορητό σκηνικών
| Όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιητικών ανθεκτικό στάδιο κραμάτων σκηνικού γεγονότος 4 ποδιών φορητό |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |


