Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable aluminum stage ] αγώνας 226 προϊόντα.
Πλατφόρμα εξωτερικής σκηνής Φορητές και ελαφριές πλατφόρμες σκηνής από αλουμίνιο ασφαλείας φορτίου
| Product Name: | 1.22*1.22m Aluminum Portable Stage Platform For Events Display |
|---|---|
| Size: | 1*1m,1.22*1.22m,1*2m,1.22*2.44m,or customized |
| Height: | 0.2m,0.4-0.6m,0.6-1m,0.8-1.3m or customized |
Εξωτερικές φορητές και ελαφριές πλατφόρμες αλουμινίου για την ασφάλεια φορτίου
| Ονομασία του προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Εξωτερικές φορητές και ελαφριές πλατφόρμες σκηνής αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
Οι υπαίθριες φορητές σκηνικές πλατφόρμες 1.22*2.44m αργιλίου εύκολες εγκαθιστούν
| όνομα προϊόντων: | 17 έτη κατασκευάζουν το επαγγελματικό υπαίθριο στάδιο αργιλίου πλατφορμών φτηνό φορητό πλήρως |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Στρογγυλή πλατφόρμα και ελαφριά πλατφόρμα αλουμινίου για την ασφάλεια φορτίου
| Product Name: | 1.22*1.22m Aluminum Portable Stage Platform For Events Display |
|---|---|
| Size: | 1*1m,1.22*1.22m,1*2m,1.22*2.44m,or customized |
| Height: | 0.2m,0.4-0.6m,0.6-1m,0.8-1.3m or customized |
Εξωτερικές ελαφριές πλατφόρμες σκηνής αλουμινίου με αντοχή φορτίου Ασφάλεια 1.22x1.22m 11m
| Ονομασία προϊόντος: | φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου 1.22*1.22m για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*1m,1.22*1.22m, 1*2m,1.22*2.44m, ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο: | 0.2m,00,4-0,6 μέτρα,00,6-1m,0.8-1.3m ή προσαρμοσμένα |
υπαίθρια φορητή σκηνή συναυλίας μουσικής αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | υπαίθρια φορητή σκηνή συναυλίας μουσικής αργιλίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV πιστοποιημένες διευθετήσιμες φορητές σκηνές αργιλίου συναυλίας κόμματος μόδας πλατφορμών
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένες διευθετήσιμες φορητές σκηνές αργιλίου συναυλίας κόμματος μόδας πλατφορμών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υψηλός - σκηνή αργιλίου ποιοτικής συνήθειας/κινητή σκηνή συναυλίας/φορητή πλατφόρμα σκηνών
| όνομα προϊόντων: | Υψηλός - σκηνή αργιλίου ποιοτικής συνήθειας/κινητή σκηνή συναυλίας/φορητή πλατφόρμα σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή σκηνή συναυλίας πλατφορμών σκηνών αλουμινίου γεγονότος σκηνών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθειας που διπλώνει τη σκηνή
| όνομα προϊόντων: | Φορητή σκηνή συναυλίας πλατφορμών σκηνών αλουμινίου γεγονότος σκηνών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


