Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable aluminum truss ] αγώνας 187 προϊόντα.
290mm Portable Bolt Truss Aluminum Plate Bolt Truss Frame Light
| Όνομα: | φως πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών πιάτων αργιλίου ζευκτόντων μπουλονιών 290mm φορητό |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Μεταφορτωτό κύκλωμα δοχείο αλουμινίου Spigot σκάλα δοχείο σύστημα σχεδιασμού
| Ονομασία: | Μεταφορτώσιμο κύκλωμα δοχείο αλουμινίου Spigot σκάλα δοχείο σχεδιασμού |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
400mm Αλουμινίου Φορητό Bolt Truss Πλάκα Bolt Truss Frame Εκδήλωση προς πώληση
| Ονομασία: | 400mm Αλουμινίου Φορητό Bolt Truss Πλάκα Bolt Truss Frame Event |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Φορητή επίδειξη 290x290mm ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | επίδειξη θαλάμων ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
1M Design Custom Portable Modular Aluminum Truss Frame Structure
| Όνομα: | φορητή μορφωματική δομή πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου συνήθειας σχεδίου 1M |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
ζευκτόν φωτισμού έκθεσης ζευκτόντων αργιλίου 290x290mm τετραγωνικό ελαφρύ
| Όνομα προϊόντων: | ελαφρύ ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 300*300mm, 350*350mm, 400*400mm, κ.λπ. |
Σύστημα ζευκτών αλουμινίου εξωτερικού χώρου Συναυλίας Ασημί Χρώμα
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Υπαίθρια σκηνή συναυλίας συστημάτων ζευκτόντων αργιλίου |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Μεταφορτωτή σκάλα βρόγχος δοκάρι αλουμινίου σκάλα δοκάρι πλαίσιο εκδήλωση 6082-T6
| Ονομασία: | Φορητό Ladder Bolt Truss Aluminium Ladder Truss Frame Event |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Προσαρμοσμένο φορητό σύστημα πύργου αλουμινίου για εκδηλώσεις
| Ονομασία: | Το προσαρμοσμένο σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου Poratble για τα γεγονότα παρουσιάζει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Φορητός ηλεκτρικός ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου συστημάτων ζευκτόντων διπλώματος που γαλβανίζεται
| Όνομα: | Φορητό διπλώνοντας αργίλιο συστημάτων ζευκτόντων που διπλώνει το ζευκτόν φωτισμού |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |


