Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ portable aluminum truss ] αγώνας 187 προϊόντα.
κινητή αργιλίου σκηνικών πλατφορμών ελαφριά εξέδρα ζευκτόντων αργιλίου γαμήλιων επιδείξεων μόδας κινητή
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο υπαίθριο γαμήλιων επιδείξεων μόδας κινητό αργιλίου στάδιο εξεδρών ζευκτόντων ελαφρ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Aluminum Alloy Outdoor Sound and Lights Truss Display
| Τύπος σύνδεσης: | βίδα, καρφίτσα, γρήγορη |
|---|---|
| Σχήμα: | Τετράγωνο, ορθογώνιο, κύκλος, τρίγωνο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτό, ορθογώνιο, τετράγωνο |
Φρέμα σπιγκότ Τράς τμήμα 6061-Τ6 Αλουμίνιο φορητό σπιγκότ Τράς ελαφρύ ηλεκτρικό γαλβανισμένο
| Ονομασία: | Πλαίσιο Spigot Truss Section Αλουμινίου Φορητό Φωτιστικό ζευκτών Spigot |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
φορητό σκηνικό ζευκτόν αλουμινίου φωτισμού για το γεγονός απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | σκηνικό ζευκτόν ποιοτικού αργιλίου ύψους για την απόδοση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Του ISO φορητή σκηνή ζευκτόντων συναυλίας αργιλίου συναυλίας αντιολισθητική αδιάβροχη
| όνομα προϊόντων: | Του ISO φορητή σκηνή συναυλίας αργιλίου συναυλίας αντιολισθητική αδιάβροχη |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Δίπλωμα της κινητής φορητής ανυψωμένης γεγονός σκηνικής πλατφόρμας αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | TUV η πιστοποιημένη φορητή υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα γεγονότος χρησιμοποίησε το αργίλιο που διπλώνε |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Οι υπαίθριες φορητές σκηνικές πλατφόρμες 1.22*2.44m αργιλίου εύκολες εγκαθιστούν
| όνομα προϊόντων: | 17 έτη κατασκευάζουν το επαγγελματικό υπαίθριο στάδιο αργιλίου πλατφορμών φτηνό φορητό πλήρως |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Καλή φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου τιμών, φορητό στάδιο για την πώληση
| όνομα προϊόντων: | Καλή φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου τιμών, φορητό στάδιο για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθριο ζευκτόν σκηνικών στεγών αργιλίου με το φορητό στάδιο
| Όνομα: | Προσαρμοσμένη σκηνή αργιλίου συστημάτων επίδειξης ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου για τη εμπορική έκθεσ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Εύκολος συγκεντρώστε το φορητό αργίλιο πλατφορμών που διπλώνει το ακρυλικό γαμήλιο στάδιο κραμάτων
| όνομα προϊόντων: | Φορητό στάδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Υαλώδης |
| Μήκος μονάδων: | 1.0*1.0m |


