Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ spigot circle light truss ] αγώνας 341 προϊόντα.
Στάσεων του DJ επιτραπέζιου αργιλίου ελαφρύ ζευκτόν στεγών ζευκτόντων σφαιρικό
| όνομα προϊόντων: | Ελαφρύ ζευκτόν επιτραπέζιων σφαιρικό στεγών του DJ στάσεων ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Πιστοποιητικό: | TUV, CE, ISO |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου απόδοσης γύρω από τη σκηνική πλατφόρμα
| όνομα προϊόντων: | στην υπαίθρια στρογγυλή σκηνική πλατφόρμα πώλησης στην επίδειξη ζευκτόντων για την απόδοση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Προσαρμοσμένο ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου για την απόδοση ISO9001
| όνομα προϊόντων: | στάδια ζευκτόντων ποιοτικού αλουμινίου ύψους spitgot για την απόδοση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
6061 Αλουμινίου Spigot Led Display Truss φωτισμός σκηνική Truss για πώληση
| Ονομασία προϊόντος: | Σφραγίδα Τάγμα Αλουμινίου 3 Way Corner Για Τάγμα Συστήματος Padding οροφή στάδιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Σύστημα οροφής ζευκτών Φωτισμού Σκηνής Καμπυλωμένου Κουβούκλιο Συναυλίας
| Ονομασία προϊόντος: | Συναυλία Αλουμινίου Καμπυλωτό Κουβούκλιο Ελαφρύ Μουσικό Τρουκ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Μήκος: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
ζευκτόν φωτισμού έκθεσης ζευκτόντων αργιλίου 290x290mm τετραγωνικό ελαφρύ
| Όνομα προϊόντων: | ελαφρύ ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 300*300mm, 350*350mm, 400*400mm, κ.λπ. |
Φορητή επίδειξη 290x290mm ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | επίδειξη θαλάμων ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Υψηλή επίδοση δομών ζευκτόντων αργιλίου σκηνικού φωτισμού
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Δομή ζευκτόντων αργιλίου σκηνικού φωτισμού υψηλής επίδοσης |
DJ smart μουσική τετράγωνο κουτί φωτισμού δοχείο στέκεται πύργοι αμερικανός
| Product Name: | Dj truss amercian |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290×290mm/400×400mm/400×600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Ηχοφωτισμός και φωτισμός σκηνής συναυλίας
| Ονομασία του προϊόντος: | Αλουμίνιο οροφής με θήκη σκηνής |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |


