Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ spigot circle light truss ] αγώνας 341 προϊόντα.
Ο φωτισμός αλουμινίου θαλάμων 6082-T6 6061-T6 εμπορικών εκθέσεων δένει 290X290mm
| Ονομασία προϊόντος: | Τεχνουργήματα από κράμα αλουμινίου για εκθέσεις εμπορικών εκθέσεων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου ομιλητών σειράς γραμμών που στέκεται 400x400mm
| Όνομα προϊόντων: | πύργος ζευκτόντων στάσεων ομιλητών σειράς γραμμών αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου cOem για την ένωση των ομιλητών
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν για την ένωση του πύργου ζευκτόντων ομιλητών ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Τετραγωνικά ελαφριά υλικά σκαλωσιάς σκηνικού φωτισμού τύπων μπουλονιών ζευκτόντων φωτισμού
| Όνομα προϊόντων: | φορητό ζευκτόν συναυλίας |
|---|---|
| υλικό: | Αργίλιο 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Συναυλία, έκθεση, απόδοση, ζώνη του DJ, μουσική |
βαρύ φορτίο βρύση κουτί κύκλος στρογγυλό φωτισμό γεγονός δοχείο αλουμινίου
| Product Name: | circle lighting event truss aluminum |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Προσαρμοσμένο φορητό σύστημα πύργου αλουμινίου για εκδηλώσεις
| Ονομασία: | Το προσαρμοσμένο σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου Poratble για τα γεγονότα παρουσιάζει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Σύστημα ζευκτόντων επίγειας υποστήριξης σκηνικού φωτισμού αργιλίου βυσμάτων γεγονότος
| όνομα προϊόντων: | Βύσμα αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού γεγονότος που ανάβει το υπαίθριο ζευκτόν φωτισμού αργιλίου σκηνικ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Πωλείται Σπιγγάτο Τρίγωνο Αλουμίνιο Τρακ Τρακ Φρέμα
| Ονομασία: | Πωλείται Σπιγγάτο Τρίγωνο Αλουμίνιο Τρακ Τρακ Φρέμα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Επικίνδυνες δομές: Σκληρές, αξιόπιστες και ευπροσάρμοστες για κατασκευές εκδηλώσεων
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Σχεδιασμός Μουσικός Φωτισμός Τετράγωνο Τραύς Πλαίσιο Στέγης Αψίδας Αλουμινίου Πωλείται
| Ονομα: | Σχεδιασμός Μουσικό Φωτιστικό Τρουκ |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


