Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ spigot circle light truss ] αγώνας 341 προϊόντα.
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν φωτισμού συνήθειας αλουμινίου 6082-T6 σκηνικών ζευκτόντων τριγώνων
| όνομα: | ζευκτόν φωτισμού αργιλίου 290mm φορητό για τις συναυλίες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Φορητό Φωτιστικό Τρίγωνο Πτυσσόμενο Φορητό
| όνομα: | Τρίγωνο φορητό σύστημα πτυσσόμενου ζευκτού |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
6082-T6 Τετραγωνική βίδα Σφραγιστήρας Τρακ για το σύστημα φωτισμού Τρακ Μαύρο
| Ονομασία: | Τετραγωνική βίδα βρόγχος δοχείο για δοχείο σύστημα φωτισμού δοχείο μαύρο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Γεγονός κατασκευαστών ζευκτόντων φωτισμού σκηνικού αργιλίου επίδειξης ζευκτόντων
| Όνομα: | Γεγονός κατασκευαστών ζευκτόντων φωτισμού σκηνικού αργιλίου επίδειξης ζευκτόντων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Φορητός ηλεκτρικός ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου συστημάτων ζευκτόντων διπλώματος που γαλβανίζεται
| Όνομα: | Φορητό διπλώνοντας αργίλιο συστημάτων ζευκτόντων που διπλώνει το ζευκτόν φωτισμού |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ελαφρύ βάρος Αλουμινίου αναδιπλούμενο δοχείο φορητό σύστημα δοχείου αναδιπλούμενο δοχείο φωτισμού
| Ονομασία: | Αλουμινένιο αναδιπλούμενο δοχείο φορητό σύστημα δοχείου αναδιπλούμενο δοχείο φωτισμού |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Επίπεδο Φωτιστικό Αλουμινίου Μπουλόνι τύπου Ηλεκτρικό γαλβανισμένο
| Ονομα: | Φωτιστικό Αλουμινίου Επίπεδο Μπουλόνι Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ελαφρύ σύστημα 2m ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου 350x350mm μήκος
| όνομα προϊόντων: | Υψηλός - ζευκτόν συναυλίας ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων ποιοτικού αργιλίου για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
εξοπλισμός γεγονότος συστημάτων ζευκτόντων φωτισμού του DJ πλαισίων ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου 450*450mm
| όνομα προϊόντων: | 1m με την οργάνωση δομών ζευκτόντων σκηνικών πλαισίων αργιλίου 2m |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
16 αλουμινίου φωτισμού ζευκτόντων συστημάτων υπαίθριου εσωτερικού βαθμοί εξοπλισμού γεγονότος
| όνομα προϊόντων: | Μικρό ζευκτόν σκηνικού φωτισμού επιδείξεων μόδας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |


