Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ spigot circle light truss ] αγώνας 341 προϊόντα.
Δομή 5m ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου στάσεων επιδείξεων
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Δομή ζευκτόντων συστημάτων στάσεων επιδείξεων ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
Φωτισμός οθόνης τοίχου LED Τριγωνική αλουμινένια θήκη για επίδειξη μόδας
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Ζευκτόν βυσμάτων έκθεσης αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού του σκηνικού DJ
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν βυσμάτων έκθεσης αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού του σκηνικού DJ |
Ζευκτόν βυσμάτων έκθεσης αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού του σκηνικού DJ
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν βυσμάτων έκθεσης αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού του σκηνικού DJ |
Ελεύθερο σχέδιο συστημάτων ζευκτόντων φωτισμού του DJ συναυλίας γεγονότος πλαισίων αργιλίου
| Όνομα: | Προσαρμοσμένο υπαίθριο οδηγημένο πλαίσιο σκηνικών ζευκτόντων βυσμάτων μπουλονιών γεγονότος φωτισμού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Γεγονός επίδειξης ζευκτόντων του DJ αργιλίου φωτισμού με το ζευκτόν σκηνικού φωτισμού
| Όνομα: | Το στάδιο αργιλίου κινητό παρουσιάζει στο στάδιο φορητή επίδειξη ζευκτόντων υπαίθρια διπλώνοντας υπο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Εσωτερικό τετραγωνικό ζευκτόν ηλεκτρικά γαλβανισμένα 350x350mm αργιλίου βυσμάτων
| Όνομα: | Εσωτερικές βυσμάτων ζευκτόντων κατασκευές ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικές |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Κρεμώντας ζευκτόν μπουλονιών βυσμάτων σκηνών μουσικής ζευκτόντων φωτισμού οθόνης οδηγήσεων
| όνομα προϊόντων: | Καυτό αργίλιο πώλησης για το κρεμώντας ζευκτόν βυσμάτων μπουλονιών σκηνών μουσικής φωτισμού οθόνης τ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Κάθετο ζευκτόν 300x300mm 400x400mm 600x1000mm του DJ αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού τύπων βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν γεγονότος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Έκθεση δομών πλαισίων σκηνικών ελαφριά ζευκτόντων αργιλίου μπουλονιών βυσμάτων σκηνική
| όνομα προϊόντων: | TUV ζευκτόν έκθεσης σκηνικών φω'των μπουλονιών βυσμάτων γεγονότος δομών ζευκτόντων πλαισίων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |


