Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ stage lighting aluminum truss structure ] αγώνας 92 προϊόντα.
Modular Aluminum Stage Truss System for Events and Concerts
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτός |
Δομή 5m ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου στάσεων επιδείξεων
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Δομή ζευκτόντων συστημάτων στάσεων επιδείξεων ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
Στέγη υλικού κατασκευής σκεπής λεκτικών η διαστημική πλαισίων πύργων ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου κυκλική μορφωματική λάμπει δομή
| όνομα προϊόντων: | TUV MARKAluminum φωτισμού ζευκτόντων λεκτικών σταδίων πυλών κυκλική στέγη υλικού κατασκευής σκεπής ζ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Modular Aluminum Alloy Truss Display for Exhibitions and Events
| Τύπος σύνδεσης: | Γρήγορη σύνδεση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο παραλληλόγραμμο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτός |
Δομή 5 ζευκτόντων πλαισίων βυσμάτων αργιλίου Keder επίδειξη ζευκτόντων υποστήριξης
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Δομή 5 ζευκτόντων πλαισίων βυσμάτων αργιλίου Keder επίδειξη ζευκτόντων υποστήριξης |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
Aluminum Alloy Outdoor Sound and Lights Truss Display
| Τύπος σύνδεσης: | βίδα, καρφίτσα, γρήγορη |
|---|---|
| Σχήμα: | Τετράγωνο, ορθογώνιο, κύκλος, τρίγωνο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτό, ορθογώνιο, τετράγωνο |
290mm Αλουμινίου Frame Truss δομή Αλουμινίου Bolt Truss στάδιο του γεγονότος
| Ονομασία: | 290mm Αλουμινίου Frame Truss δομή Αλουμινίου Bolt Truss Event |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Επικοινωνία με την εταιρεία
| Ονομασία: | Εντός χώρου Αλουμινίου Spigot Truss Αλουμινίου Square Truss Event |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ελαφριά δομή ζευκτόντων κύκλων βυσμάτων αργιλίου στεγών
| Όνομα: | Ελαφριά δομή ζευκτόντων κύκλων βυσμάτων αργιλίου ζευκτόντων στεγών κύκλων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Φορητό τετραγωνικό πλαίσιο δομών σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου στεγών βυσμάτων
| Όνομα: | Φορητό τετραγωνικό πλαίσιο δομών σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου στεγών βυσμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |


