Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ stage lighting aluminum truss structure ] αγώνας 92 προϊόντα.
Aluminum Alloy Modular Stage Truss System for Concerts and Events
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτός |
Aluminum Alloy Exhibition Truss Wall System for Events
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Μονάδα μήκους: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα τμήματος δομής: | Τετράγωνο ή Στρογγυλό |
Μεγάλο ζευκτόν υπαίθρια 400x600mm φωτισμού αργιλίου επίδειξης γεγονότος
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη γεγονότος αργιλίου φωτισμού ζευκτόντων δομή ζευκτόντων επίδειξης υπαίθρια |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
Διακοσμητικός εσωτερικός υπαίθριος ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου έκθεσης μίνι
| όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ζευκτόν φωτισμού δομών στεγών τοπ για την υπαίθρια απόδοση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Ανοιχτό τετράγωνο ζευκτικό ζευκτών αλουμινίου Στερεά ζευκτά από χάλυβα
| Ονομα: | Ελαφρύ ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου τμημάτων ζευκτόντων βυσμάτων τετραγωνικό |
|---|---|
| υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Φορητό Spigot Black Lighting Truss Section Aluminum Stage Truss System
| Ονομα: | Φορητό τετράγωνο ζευκτό με φωτισμένο καρφιά Αλουμινένιο ζευκτό |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
6082 Αλουμινίου Σπιγγάτο τετραγωνικό κύκλο φωτιστικό δοχείο για βαρύ φορτίο
| Ονομασία: | Αλουμινίου Σπιγγάτο τετραγωνικό κύκλο φωτισμού Τάγμα Φρέμα Τάγμα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Εσωτερική εκδήλωση Αλουμινένιο τετράγωνο μπαούλο Ελαφρύ σύστημα μπουλονιών ζευκτών για μουσική και συναυλία
| Ονομα: | Εσωτερικό σύστημα δοκών με μπουλόνια αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
εξοπλισμός γεγονότος συστημάτων ζευκτόντων φωτισμού του DJ πλαισίων ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου 450*450mm
| όνομα προϊόντων: | 1m με την οργάνωση δομών ζευκτόντων σκηνικών πλαισίων αργιλίου 2m |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Κινητές διευθετήσιμες πλατφόρμες σκηνών αργιλίου για την υπαίθρια συναυλία
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη δομή σκηνών αργιλίου πλατφορμών σκηνών αργιλίου κινητή φορητή για την υπαίθρια συν |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


