Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ stage lighting aluminum truss system ] αγώνας 286 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο φορητό σύστημα πύργου αλουμινίου για εκδηλώσεις
| Ονομασία: | Το προσαρμοσμένο σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου Poratble για τα γεγονότα παρουσιάζει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
το σύστημα ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων αργιλίου βιδών μπουλονιών 400mm για την επίδειξη παρουσιάζει
| Ονομασία: | το σύστημα ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων αργιλίου βιδών μπουλονιών 400mm για την επίδειξη παρουσιάζει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου μήκους 6082-T6 3m για τη μεγάλη σκηνή συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | ζευκτόν μπουλονιών για τη μεγάλη σκηνή συναυλίας για τη μεγάλη εμπορική έκθεση όπως το ζευκτόν |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
TUV συστημάτων ζευκτόντων στεγών αργιλίου μορφωματική υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
4ft X 8ft φορητός γάμος σκηνικών πλατφορμών ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων οργάνωσης για το γεγονός
| Όνομα προϊόντων: | 4ft X 8ft φορητός σκηνικός γάμος ζευκτόντων φωτισμού σκηνικών κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
υπαίθρια εσωτερική έκθεση δομών ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου 290*290mm 5m
| όνομα προϊόντων: | στάδιο ποιοτικών aluminiumtruss μετωπών ύψους για την απόδοση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
16 αλουμινίου φωτισμού ζευκτόντων συστημάτων υπαίθριου εσωτερικού βαθμοί εξοπλισμού γεγονότος
| όνομα προϊόντων: | Μικρό ζευκτόν σκηνικού φωτισμού επιδείξεων μόδας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Διακόσμηση φορητό σκηνικό φωτισμού δοχείο Σύστημα δοχείο αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Διακόσμηση φορητό σκηνικό φωτισμού δοχείο Σύστημα δοχείο αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Προσαρμοσμένη σκηνή επίδειξης ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου για τη εμπορική έκθεση συναυλίας γεγονότος
| Όνομα: | Προσαρμοσμένη σκηνή αργιλίου συστημάτων επίδειξης ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου για τη εμπορική έκθεσ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
υπαίθριο στάδιο ζευκτόντων επίδειξης δομών πλαισίων σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου 300mm
| Όνομα: | υπαίθριο στάδιο ζευκτόντων επίδειξης δομών πλαισίων σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου 300mm |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


