Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ stage lighting aluminum truss system ] αγώνας 286 προϊόντα.
Ελαφρύ σύστημα αλουμινίου για φωτισμό σκηνής
| Color: | Silver |
|---|---|
| Truss Length: | 1-3m / Piece |
| Tube Thickness: | 3mm |
Σύστημα 400x400mm ζευκτόντων αργιλίου ανελκυστήρων σκηνικής επίδειξης
| Όνομα προϊόντων: | επίδειξη ζευκτόντων ανελκυστήρων σκηνικών ζευκτόντων συστημάτων ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Γεγονότος ελαφρύ σύστημα ζευκτόντων αργιλίου κραμάτων εύκολο με τον ανελκυστήρα
| Όνομα: | Μεγάλη υπαίθρια σκηνή ζευκτόντων στεγών ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού σκηνών συναυλίας γεγονότος κραμ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων αργιλίου φωτισμού γεγονότος με το ζευκτόν στάσεων
| Όνομα: | Οι κατασκευαστές ζευκτόντων αργιλίου εύκολοι συγκεντρώνουν το σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού α |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Ζευκτόν 300x300mm βυσμάτων αργιλίου φωτισμού σκηνών για τη συναυλία
| Όνομα: | ζευκτόν βυσμάτων φωτισμού σκηνών αργιλίου 300x300mm για τη συναυλία |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Σύστημα ζευκτών αλουμινίου εξωτερικού χώρου Συναυλίας Ασημί Χρώμα
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Υπαίθρια σκηνή συναυλίας συστημάτων ζευκτόντων αργιλίου |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Η ασημένια μαύρη ημι στέγη κύκλων εύκολη εγκαθιστά το σκηνικό φωτισμό γύρω από το ζευκτόν
| όνομα προϊόντων: | 17 εργοστασίων καλών σχεδίου ημι έτη στεγών κύκλων εύκολων εγκαθιστούν το σκηνικό φωτισμό γύρω από τ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Ο προσαρμοσμένος φωτισμός αψίδων ζευκτόντων στεγών αργιλίου παρουσιάζει γεγονός συστημάτων ζευκτόντων
| Όνομα: | Ο προσαρμοσμένος φωτισμός αψίδων στεγών αργιλίου παρουσιάζει γεγονός συστημάτων ζευκτόντων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Modular Aluminum Stage Truss System for Events and Concerts
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτός |
F34 συστήματα ζευκτόντων στεγών σκηνικού αλουμινίου του DJ πύργων ανελκυστήρων μπουλονιών βυσμάτων σκηνικών ελαφριά ζευκτόντων σφαιρικά
| όνομα προϊόντων: | SHIZHAN το μεγάλο σχέδιο εμπορικών σημάτων προσάρμοσε το κυρτό σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |


