Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ stage lighting aluminum truss system ] αγώνας 286 προϊόντα.
Αλουμινίου κράμα τετραγωνικό κουτί καμπυλωτή κάλυψη εκδήλωση σύστημα οροφής δοχείο
| Ονομασία του προϊόντος: | σύστημα οροφής με θόρυβο από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Πλατφόρμα σκηνής 18mm από αντιστρόφιο που δεν γλιστρά για την ενίσχυση της ατμόσφαιρας συναυλιών / πάρτι
| Truss Tube Thickness: | 1m/2/3/4mm |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Stage Platform: | 18mm Non-slip Plywood,Acrylic Glass |
Αλουμινίου Έκθεση Φωτισμός συναυλίας Τράστ από χάλυβα Τράστ οροφής Κουρδισμένη Αψίδα
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Αργιλίου Γ ημι κύκλος ζευκτόντων στεγών καναλιών καμμμένος χάλυβας υπαίθριος
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290x290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Παγκόσμια δομή φωτισμού από αλουμίνιο με πιστοποιητικά TUV SGS και CE
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Φαρμακευτική συσκευή για την προώθηση της υγείας |
Τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου cOem για την ένωση των ομιλητών
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν για την ένωση του πύργου ζευκτόντων ομιλητών ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Προσαρμόσιμη εξωτερική σκηνή συναυλιών Σχέδιο πλατφόρμα σκηνής αλουμινίου με ρυθμιζόμενο ύψος 0,4-0,6m
| Lead Time: | 7-15 Days |
|---|---|
| Durability: | Weather-resistant |
| Port: | Shanghai Port |
Ηχητικό σύστημα 30x2mm πύργων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών στάσεων
| Όνομα προϊόντων: | Ηχητικό σύστημα σειράς γραμμών στάσεων πύργων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Ακουστική στάση 600x1000mm ζευκτόντων σειράς γραμμών πύργων ανελκυστήρων μπουλονιών βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Αντικαταστήστε υψηλό ελαφρύ ανακυκλώσιμο παλετών αργιλίου χωρητικότητας φορτίων
| Όνομα: | ελαφρύς ανακυκλώσιμος αντικαθιστά την υψηλή παλέτα αργιλίου χωρητικότητας φορτίων |
|---|---|
| Χρώματα: | Ασήμι ή προσαρμοσμένος |
| Τιμή: | 80-200 USD/PC depend on different model |


