Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ stage lighting aluminum truss system ] αγώνας 286 προϊόντα.
Ελαφριά δομή πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών πιάτων αργιλίου για το γεγονός
| Όνομα: | Ελαφρύ γεγονός δομών ζευκτόντων μπουλονιών πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών πιάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
6082-T6 Αλουμινίου Heavy Duty Square Bolt Truss Event Κατασκευαστής Επαγγελματίας
| Ονομασία: | Αλουμίνιο βαρύ τετραγωνικό μπουλόνι τροχιά Event κατασκευαστής επαγγελματίας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ο τετραγωνικός Μαύρος ζευκτόντων φωτισμού συστημάτων ζευκτόντων μπουλονιών βιδών
| Όνομα: | Τετραγωνικό ζευκτόν μπουλονιών βιδών για το Μαύρο ζευκτόντων φωτισμού συστημάτων ζευκτόντων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ελαφρύ πλαίσιο συστημάτων ζευκτόντων τριγώνων μπουλονιών αλουμινίου
| Όνομα: | Ελαφρύ ζευκτόν μπουλονιών τριγώνων αλουμινίου συστημάτων ζευκτόντων τριγώνων μπουλονιών πλαισίων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Φορητό φως δομών πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου τύπων μπουλονιών
| Όνομα: | Φορητό φως δομών ζευκτόντων πλαισίων αργιλίου ζευκτόντων αργιλίου τύπων μπουλονιών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Εκδήλωση Τρίγωνο Αλουμινίου Φρέμα Τραπέζι Σπιγκότ Φως Τραπέζι για πώληση
| Ονομασία: | Εκδήλωση Τρίγωνο Αλουμινίου Τάγμα Τραπέζι Σπιγκότ Τραπέζι προς πώληση |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 290mm τετραγωνικό για την επίδειξη γεγονότων
| Ονομασία: | σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 290mm τετραγωνικό για τις πωλήσεις επίδειξης γεγονότων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 400x400mm για τις συναυλίες επίδειξης ζευκτόντων
| Ονομασία: | σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 400x400mm για τις συναυλίες επίδειξης ζευκτόντων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων
| Ονομασία: | Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | Υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθε |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


