Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ tempered glass platform stage ] αγώνας 20 προϊόντα.
4x4 φορητή ακρυλική υπαίθρια πλατφόρμα σκηνών συναυλίας απόδοσης
| όνομα προϊόντων: | 4x4 φορητή ακρυλική πλατφόρμα σκηνών συναυλίας |
|---|---|
| Πλατφόρμα: | 15mm ακρυλικό |
| Πλαίσιο: | Κράμα αργιλίου |
Πλατφόρμα σκηνών από αντιστροφή από αλουμίνιο για εξοπλισμό συναυλιών
| όνομα προϊόντων: | φτηνή σκηνή κοντραπλακέ αργιλίου αντιολισθητική του εξοπλισμού συναυλίας |
|---|---|
| Μορφή: | τετράγωνο |
| Χρώμα: | black/RED |
Στάδιο γεγονότος ντεκόρ σκηνικού ακρυλικό γάμου γυαλιού αργιλίου διαφανές υπαίθριο φορητό
| όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό γαμήλιων ντεκόρ σκηνικό ακρυλικό φορητό στάδιο γυαλιού αργιλίου γεγονότος διαφανές υπαίθριο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Εύκολος συγκεντρώστε το φορητό αργίλιο πλατφορμών που διπλώνει το ακρυλικό γαμήλιο στάδιο κραμάτων
| όνομα προϊόντων: | Φορητό στάδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Υαλώδης |
| Μήκος μονάδων: | 1.0*1.0m |
Υπαίθριο εσωτερικό γεγονός σκηνικών πλατφορμών γαμήλιου αργιλίου επιδείξεων μόδας ακρυλικό
| όνομα προϊόντων: | υπαίθριο εσωτερικό επιδείξεων μόδας γαμήλιου αργιλίου στάδιο γεγονότος σκηνικών πλατφορμών ακρυλικό |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Εύκολος εγκαταστήστε στενό διάδρομο επιδείξεων μόδας συνελεύσεων σκηνικού τον ακρυλικό γάμου γαμήλιου γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Το υπαίθριο γεγονός εύκολο εγκαθιστά το ακρυλικό στάδιο στενών διαδρόμων γαμήλιων επιδείξεων μόδας γ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ο υψηλός φορητός ακρυλικός προσωρινός ικανότητας φόρτωσης ζωντανός παρουσιάζει σκηνικό πάτωμα
| όνομα προϊόντων: | Διευθετήσιμο ακρυλικό στάδιο γυαλιού πλατφορμών αργιλίου για τη επίδειξη μόδας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Γέφυρα σκηνικών προσωρινή φορητή 4x8 σταδίων γαμήλιας ζωντανή απόδοσης διακοσμήσεων σαφής
| όνομα προϊόντων: | Υψηλό φόρτωσης ικανότητας φορητό γαμήλιο στάδιο διακοσμήσεων γυαλιού σκηνικών προσωρινό σταδίων σαφέ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθρια φορητή διπλώνοντας σκηνή γυαλιού σκηνών συναυλίας
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθρια φορητή διπλώνοντας σκηνή γυαλιού σκηνών συναυλίας |
| Εφαρμογή: | η συναυλία, απόδοση, γάμος, παρουσιάζει, μουσική |
Λεπτός ανθεκτικός διευθετήσιμος εύκολος μόδας συγκεντρώνει το κινητό υπαίθριο πόσιμο στάδιο
| όνομα προϊόντων: | διευθετήσιμος εύκολος συγκεντρώνει το κινητό στάδιο γεγονότος έκθεσης |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 900kg/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


