Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ tempered glass platform stage ] αγώνας 20 προϊόντα.
Μετριασμένη σκηνή συναυλίας αργιλίου σκηνών πλατφορμών γυαλιού για το γάμο υπαίθριο
| Όνομα προϊόντων: | Μετριασμένη σκηνή συναυλίας αργιλίου σκηνών πλατφορμών γυαλιού για το γάμο υπαίθριο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μεγάλα εταιρικά φω'τα σκηνικού εισελκόμενα ακρυλικά μετριασμένα γυαλιού γεγονότος γύρω από το στάδιο
| όνομα προϊόντων: | Υπαίθριος εσωτερικός μεγάλος εισελκόμενος ακρυλικός γεγονότος glassLights το στρογγυλό στάδιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Σκηνική διευθετήσιμη ακρυλική πλατφόρμα γυαλιού επιδείξεων μόδας αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Διευθετήσιμο ακρυλικό στάδιο γυαλιού πλατφορμών αργιλίου για τη επίδειξη μόδας |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλική γαμήλιων ντεκόρ πλατφόρμα σκηνικού γυαλιού πισινών γεγονότος διαφανής
| όνομα προϊόντων: | Ακρυλική σκηνική πλατφόρμα γυαλιού πισινών EventTransparent γαμήλιων ντεκόρ για την πώληση |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλική διαφανής κινητή σκηνική πλατφόρμα πατωμάτων πισινών σκηνικής τελετής γαμήλιου γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Πισινών κινητή σκηνική πλατφόρμα γυαλιού πατωμάτων ακρυλική διαφανής |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
διαφανής σκηνική πλατφόρμα γαμήλιων πισινών 1.22*1.22m ακρυλική
| όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό στάδιο πλατφορμών του /acrylic γαμήλιων σταδίων/στάδιο γυαλιού πισινών, ακρυλικό διαφανές σ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
φορητή πλατφόρμα πατωμάτων σκηνών γυαλιού συναυλίας βράχου αργιλίου 1.22*1.22m
| όνομα προϊόντων: | φορητή σκηνή πατωμάτων γυαλιού συναυλίας αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Γυαλί |
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
Τυποποιημένο από την TUV/SGS/CE/ISO9001 4x4/4x8 Glass Stage Deck
| Υλικό: | Αντιολισθητικό σκληρυμένο γυαλί 15mm/18mm |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πλατφόρμα επίδειξης μόδας 4x4/4x8 σταδίου γαμήλια τελετή |
| Δυνατότητα βάρους: | 500 κιλά/τμ |
Το υπαίθριο σκηνικό κινητό αργίλιο γυαλιού γεγονότος συγκεντρώνει τη φορητή ακρυλική σκηνική πλατφόρμα
| όνομα προϊόντων: | Το υπαίθριο κινητό αργίλιο γεγονότος συγκεντρώνει τη φορητή ακρυλική σκηνική πλατφόρμα για την πώλησ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Ακρυλική πλατφόρμα στενών διαδρόμων επιδείξεων μόδας σκηνικών συνελεύσεων γαμήλιου γυαλιού
| όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό στάδιο σκηνικών στενών διαδρόμων επιδείξεων μόδας συνελεύσεων γαμήλιων σταδίων με την ακρυλ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |


