Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ tuv circle spigot truss ] αγώνας 332 προϊόντα.
Γεγονότος αργιλίου βυσμάτων σκαλών ζευκτόντων κύκλος που διαμορφώνεται ελαφρύς
| Όνομα: | Ελαφρύ γεγονός ζευκτόντων σκαλών βυσμάτων αργιλίου ζευκτόντων κύκλων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Μεταφορτωτό κύκλωμα δοχείο αλουμινίου Spigot σκάλα δοχείο σύστημα σχεδιασμού
| Ονομασία: | Μεταφορτώσιμο κύκλωμα δοχείο αλουμινίου Spigot σκάλα δοχείο σχεδιασμού |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Αλουμινένιο Στάδιο Τρακς, Spigot Τρακς, και Bolt Τρακς Ενισχύοντας δομική λαμπρότητα
| Color: | Silver,black or customized |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Product name: | Aluminum dj lighting box truss advertising bolt truss |
CE TUV ζευκτόντων ISO σκαλών βυσμάτων αργιλίου συναυλίας εγκεκριμένο
| Όνομα: | Κατασκευαστές ζευκτόντων σκαλών βυσμάτων ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Υπαίθριο ζευκτόν 0.5m 1m 2m 3m 4m 5m κύκλων σκηνικού αργιλίου
| Όνομα: | Στάδιο ζευκτόντων αργιλίου ζευκτόντων κύκλων αργιλίου υπαίθριο |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
、Συσκευή σφραγίδας και σφραγίδας βρόγχου, δοκιμή οθόνης και κατασκευής
| χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία του προϊόντος: | Διαφημιστικό μπουλόνι ζευκτών dj κουτί φωτισμού αλουμινίου |
Ημι σύστημα ζευκτόντων στεγών κύκλων υγιές και ελαφρύ έξυπνο
| Όνομα προϊόντων: | Ημι σύστημα ζευκτόντων στεγών κύκλων υγιές και ελαφρύ έξυπνο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290x290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Εκθεσιακό Φωτιστικό Αλουμινίου Σκουφάκι Τύπου Μη Σκουριασμένο
| Ονομα: | Φωτιστικό Φωτιστικό Αλουμινίου Εκθεσιακό Φωτιστικό Τραπεζάκι |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Ακουστική στάση 600x1000mm ζευκτόντων σειράς γραμμών πύργων ανελκυστήρων μπουλονιών βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Κρεμώντας πύργος 250x250mm ζευκτόντων ομιλητών μπουλονιών βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν για την ένωση του πύργου ζευκτόντων ομιλητών ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |


