Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ tuv circle spigot truss ] αγώνας 332 προϊόντα.
SGS CE πιστοποίησε το σύστημα ζευκτόντων έκθεσης ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 350*350mm
| όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν βυσμάτων για την έκθεση υψηλή - ζευκτόν θαλάμων τιμών ποιοτικών εργοστασίων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γάμος, κ.λπ. |
Φωτισμός κράμα 6082 τετραγωνικό τετράγωνο εκδήλωση ένωσης 6061 σύστημα ανύψωσης τετράγωνου
| Ονομασία: | Δοκιμαστικό σύστημα ανύψωσης τροχού 6061 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
TUV η σκηνική διακόσμηση περιβάλλει το κυρτό ζευκτόν φωτισμού τριγώνων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Σκηνική διακόσμηση που ανάβει το κυρτό καμμμένο κύκλοι ζευκτόν αργιλίου ζευκτόντων στεγών στην πώλησ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Στέγη υλικού κατασκευής σκεπής λεκτικών η διαστημική πλαισίων πύργων ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου κυκλική μορφωματική λάμπει δομή
| όνομα προϊόντων: | TUV MARKAluminum φωτισμού ζευκτόντων λεκτικών σταδίων πυλών κυκλική στέγη υλικού κατασκευής σκεπής ζ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
βαρύ φορτίο βρύση κουτί κύκλος στρογγυλό φωτισμό γεγονός δοχείο αλουμινίου
| Product Name: | circle lighting event truss aluminum |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Φωτισμός οθόνης τοίχου LED Τριγωνική αλουμινένια θήκη για επίδειξη μόδας
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Ετοιμασμένη για συναυλία αλουμινένια δομή φωτισμού CE/SGS/TUV/ISO9001/ROHS πιστοποιημένη
| πιστοποιητικό: | CE/SGS/TUV/ISO9001/ROHS |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου |
| Επιφάνεια: | Ελκωτικά επικαλυμμένα |
290mm Triangle Spigot Φορητό Αλουμίνιο φωτιστικό τριγωνικό φωτιστικό δοχείο δοχείο για συναυλίες
| Ονομασία: | φορητό ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βυσμάτων τριγώνων 290mm για τις συναυλίες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
6061 Αλουμινίου Spigot Led Display Truss φωτισμός σκηνική Truss για πώληση
| Ονομασία προϊόντος: | Σφραγίδα Τάγμα Αλουμινίου 3 Way Corner Για Τάγμα Συστήματος Padding οροφή στάδιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Συσκευές φωτισμού από κράμα τετραγωνικά δοχεία από αλουμίνιο Δείκτη δοχεία 0,5m 4 μέτρα
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμινένιο θήκη θήκη Εμφάνιση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |


