Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 50x3mm aluminum lighting truss ] αγώνας 60 προϊόντα.
TUV πιστοποιημένη ανθεκτική διευθετήσιμη ποδιών πλατφόρμα σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπαίθρια
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη ανθεκτική διευθετήσιμη ποδιών πλατφόρμα σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπαίθρ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV πιστοποιημένες διευθετήσιμες φορητές σκηνές αργιλίου συναυλίας κόμματος μόδας πλατφορμών
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένες διευθετήσιμες φορητές σκηνές αργιλίου συναυλίας κόμματος μόδας πλατφορμών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV πιστοποιημένος υψηλός - σκηνική πλατφόρμα σχεδίου σκηνικών υπέρ σταδίων ποιοτικού υπαίθρια αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένος υψηλός - σκηνική πλατφόρμα σχεδίου σκηνικών υπέρ σταδίων ποιοτικού υπαίθρια αργιλ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Συνήθειας αργιλίου κατασκευής επαγγελματικό υπαίθριο φορητό στάδιο αργιλίου πλατφορμών φτηνό για την πώληση
| όνομα προϊόντων: | Συνήθειας αργιλίου κατασκευής επαγγελματικό υπαίθριο φορητό στάδιο αργιλίου πλατφορμών φτηνό για την |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Προσαρμοσμένη πλατφόρμα σκηνής από αλουμίνιο CE φορητή εξωτερική εκδήλωση αναδιπλούμενο κινητό
| όνομα προϊόντων: | Σκηνικό χρησιμοποιημένο πλατφόρμα αργίλιο γεγονότος CE φορητό υπαίθριο που διπλώνει τα κινητά στάδια |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
TUV η ελαφριά ανθεκτική κινητή περιουσία σκηνικών πλατφορμών αργιλίου εύκολη εγκαθιστά το δίπλωμα συνελεύσεων
| όνομα προϊόντων: | Η καυτή πωλώντας ελαφριά ανθεκτική κινητή περιουσία εύκολη εγκαθιστά τη συνέλευση που διπλώνει το φο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υψηλός - σκηνή αργιλίου ποιοτικής συνήθειας/κινητή σκηνή συναυλίας/φορητή πλατφόρμα σκηνών
| όνομα προϊόντων: | Υψηλός - σκηνή αργιλίου ποιοτικής συνήθειας/κινητή σκηνή συναυλίας/φορητή πλατφόρμα σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Βαρέων καθηκόντων σκηνικός κινητός φορητός ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού γεγονότος του DJ
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν αλουμινίου/φορητό γεγονός του DJ που ανάβει το κινητό στάδιο |
| Εφαρμογή: | η συναυλία, απόδοση, γάμος, παρουσιάζει, μουσική |
Το ακρυλικό στάδιο γυαλιού πινάκων ανάβει το ζευκτόν κραμάτων στρώματος για το γεγονός
| Υλικό: | ακρυλικός πίνακας 15mm/18mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Ακρυλικό στάδιο γεγονότος σκηνικών πλατφορμών αργιλίου |
| Εφαρμογή: | Ο γάμος, κόμμα, πισίνα, συναυλία, απόδοση, παρουσιάζει, κ.λπ. |
Η κινητή κινητή περιουσία υλικών σκαλωσιάς χάλυβα αργιλίου πλαισίων Χ με τις ρόδες εύκολες εγκαθιστά
| Τύπος: | SHIZHAN |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος, 3years |
| Υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |


