Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 50x3mm aluminum lighting truss ] αγώνας 60 προϊόντα.
Μεγάλα εταιρικά φω'τα σκηνικού εισελκόμενα ακρυλικά μετριασμένα γυαλιού γεγονότος γύρω από το στάδιο
| όνομα προϊόντων: | Υπαίθριος εσωτερικός μεγάλος εισελκόμενος ακρυλικός γεγονότος glassLights το στρογγυλό στάδιο |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 500kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
10m αλουμινίου Cantilever διπλού ύψους πύργος ικριωμάτων
| Όνομα παραγωγής: | Η καυτή πώληση εύκολη δεν εγκαθιστά ποτέ 10m σκουριάς τον ελαφρύ πύργο ικριωμάτων αργιλίου υλικών σκ |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Κύριος σωλήνας: | 50x3mm |
Κινητό σύστημα υλικών σκαλωσιάς σκαλών πλαισίων ικριωμάτων Χ αλουμινίου Cuplock
| Όνομα παραγωγής: | Πλαίσιο Χ cuplock με το σύστημα υλικών σκαλωσιάς σκαλών |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας/αργίλιο |
| Κύριος σωλήνας: | 48x3mm |
Προσαρμοσμένος κινητός διαγώνιος σωλήνας πύργων πρόσβασης αλουμινίου ικριωμάτων χάλυβα
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50x3mm |
| Μέρος: | οριζόντιος σωλήνας, διαγώνιος σωλήνας, βάση χάλυβα |
Μετακίνητη πλατφόρμα σκηνής Συνέδριο
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Φωτεινή σκηνή εκδήλωσης εξωτερικού συναυλισμού ξύλινες φορητές σκηνικές σκάλες |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση |
TUV πιστοποιημένη αλουμινίου φορητή 4ft 8ft κινητή συναυλίας πλατφόρμα σκηνών γεγονότος πτυσσόμενη
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένο εργοστασίων άμεσα σχέδιο πλατφορμών μετωπών σκηνών συναυλίας γεγονότος αργιλίου υπ |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Συναυλίας υπαίθρια 18mm σκηνή πλατφορμών του γαμήλιου DJ κοντραπλακέ μορφωματική κινητή
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη υπαίθρια συναυλία 18mm μορφωματική κινητή φορητή σκηνή πλατφορμών γαμήλιων σκηνών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Γρήγορα γαλβανισμένα στάδιο υλικά σκαλωσιάς Kwikstage δομικού υλικού
| Τύπος: | SHIZHAN |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος, 3years |
| Υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη |
Σύστημα 8m Ringlock κινητός πύργος πλατφορμών υλικών σκαλωσιάς ικριωμάτων αλουμινίου
| Τύπος: | SHIZHAN |
|---|---|
| Όνομα παραγωγής: | Σύστημα υλικών σκαλωσιάς Ringlock για την πώληση |
| Υλικό: | Χάλυβας/αργίλιο |
Κινητά υλικά σκαλωσιάς χάλυβα κλειδαριών δαχτυλιδιών για τη συναυλία κατασκευής
| Τύπος: | Υλικά σκαλωσιάς Ringlock αργιλίου |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος, 1year |
| Υπηρεσία μεταπώλησης: | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη, εγκατάσταση Onsite, κατάρτιση Onsite, επιθεώρηση Onsite, ελ |


