Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 50x3mm aluminum lighting truss ] αγώνας 60 προϊόντα.
Ασημένιο σύστημα 50x3mm στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου CE TUV
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Ζευκτόν σκαλών αργιλίου μπουλονιών γεγονότος με τον κύριο σωλήνα 30x2mm 50x3mm 50x5mm
| Όνομα: | Γεγονός ζευκτόντων σκαλών αργιλίου πλαισίων ζευκτόντων μπουλονιών σκαλών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Υψηλός - υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου ποιοτικής συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | Υψηλός - υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλί |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | Υπαίθρια σκηνική πλατφόρμα συστημάτων ζευκτόντων σκηνικών στεγών πλατφορμών φωτισμού αργιλίου συνήθε |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Μαύρο αλουμινίου σύνθετο μακράς διαδρομής φωτιστικό δοχείο φορητό και dj φωτιστικό δοχείο
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μαύρο φωτισμού φορητό ζευκτόν έκτασης ζευκτόντων μακρύ |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Κρεμαστό Φωτιστικό Θεάτρου Τρίγωνο Συστήματα Dj Truss
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μαύρο φωτισμού φορητό ζευκτόν έκτασης ζευκτόντων μακρύ |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
f34 τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου θαλάμων του DJ ζευκτόντων
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | f34 τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου θαλάμων του DJ ζευκτόντων |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
ζευκτόν σφαιρών που κλίνει το επίπεδο ελαφρύ δέσιμο ζευκτόντων στεγών smd
| όνομα προϊόντων: | ζευκτόν σφαιρών που κλίνει το επίπεδο ελαφρύ δέσιμο ζευκτόντων στεγών smd |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Υπαίθριο σύστημα ζευκτόντων στεγών σκηνικών πλατφορμών αργιλίου φωτισμού συνήθειας
| όνομα προϊόντων: | 17 εργοστασίων συνήθειας αργιλίου φωτισμού πλατφορμών σκηνικών στεγών ζευκτόντων υπαίθριων σκηνικών |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Σύστημα ζευκτών αλουμινίου εξωτερικού χώρου Συναυλίας Ασημί Χρώμα
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Υπαίθρια σκηνή συναυλίας συστημάτων ζευκτόντων αργιλίου |
| Χρώμα: | Silver/OEM |


