Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 6082 t6 long span lighting truss ] αγώνας 26 προϊόντα.
Ελαφρύ Τρίγωνο Τρίγωνο Τρίγωνο Αλουμινίου για Κατασκευή Σταντ Καμπίνας
| Ονομα: | τριγωνικό ζευκτό αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Τετράγωνο ζευκτό ηλεκτρικό γαλβανισμένο αλουμίνιο για εκδήλωση συναυλίας έκθεσης
| Ονομα: | τετράγωνο ζευκτό αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Αλουμινίου Έκθεση Φωτισμός συναυλίας Τράστ από χάλυβα Τράστ οροφής Κουρδισμένη Αψίδα
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Ελαφρύ σύστημα αλουμινίου για φωτισμό σκηνής
| Color: | Silver |
|---|---|
| Truss Length: | 1-3m / Piece |
| Tube Thickness: | 3mm |
Ο προσαρμοσμένος φωτισμός αψίδων ζευκτόντων στεγών αργιλίου παρουσιάζει γεγονός συστημάτων ζευκτόντων
| Όνομα: | Ο προσαρμοσμένος φωτισμός αψίδων στεγών αργιλίου παρουσιάζει γεγονός συστημάτων ζευκτόντων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων αργιλίου φωτισμού γεγονότος με το ζευκτόν στάσεων
| Όνομα: | Οι κατασκευαστές ζευκτόντων αργιλίου εύκολοι συγκεντρώνουν το σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού α |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Υπαίθριο ζευκτόν αργιλίου επίδειξης ζευκτόντων σκηνών συναυλίας κραμάτων
| Όνομα: | Φτηνό σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού στεγών ζευκτόντων φωτισμού τετραγωνικό για την |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
OEM ελαφρύ και μεσαίο φορτίο βαρύ φορτίο για σκηνή οροφή κουτί ανελκυστήρα πύργο μανίκι μπλοκ
| Ονομασία: | Για πώληση κυκλικής δομής με τριγωνικό εσωτερικό κύκλο δομής σχεδιασμού |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων επίγειας υποστήριξης ζευκτόντων σκηνών αργιλίου συναυλίας
| χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων επίγειας υποστήριξης ζευκτόντων σκηνών αργιλίου συναυλίας |
6061 Αλουμινίου Spigot Led Display Truss φωτισμός σκηνική Truss για πώληση
| Ονομασία προϊόντος: | Σφραγίδα Τάγμα Αλουμινίου 3 Way Corner Για Τάγμα Συστήματος Padding οροφή στάδιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |


