Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 6082 t6 long span lighting truss ] αγώνας 26 προϊόντα.
20-50mm Σπιγγάτο βρόγχος σύνδεση αλουμινίου κράμα Layher Truss
| Hardness: | 16 Degrees |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Selling Units: | Single Item |
Ηχητικό και φωτεινό σύστημα οροφής αλουμινίου για την οργάνωση εκδηλώσεων
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Το ασφάλιστρο γεγονότος προσάρμοσε την ελαφριά παλέτα αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Ανακυκλωμένη αργιλίου παλέτα κραμάτων παλετών βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 1.2*1.2m |
Πλατφόρμα σκηνής 18mm από αντιστρόφιο που δεν γλιστρά για την ενίσχυση της ατμόσφαιρας συναυλιών / πάρτι
| Truss Tube Thickness: | 1m/2/3/4mm |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Stage Platform: | 18mm Non-slip Plywood,Acrylic Glass |
Ευρο- προσαρμοσμένη πρότυπα παλέτα κραμάτων αργιλίου γεγονότος μεγέθους για την αποθήκη εμπορευμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτική παλέτα εξώθησης αλουμινίου βιομηχανική |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 1.2*1.2m |
Παλέτα κραμάτων για το βαρέων καθηκόντων γεγονός παλετών χάλυβα βάρους μεταφοράς
| Όνομα προϊόντων: | Συγκεκριμένη προσαρμοσμένη παλέτα αργιλίου υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 1.2*1.2m |


