Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ 6082 t6 long span lighting truss ] αγώνας 26 προϊόντα.
Μαύρο αλουμινίου σύνθετο μακράς διαδρομής φωτιστικό δοχείο φορητό και dj φωτιστικό δοχείο
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μαύρο φωτισμού φορητό ζευκτόν έκτασης ζευκτόντων μακρύ |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Το βαρέων καθηκόντων μακρύ τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου φωτισμού έκτασης για μεγάλο παρουσιάζει γεγονός
| όνομα προϊόντων: | Φορητό τετραγωνικό ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου φωτισμού για τη εμπορική έκθεση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Ελεύθερο σχέδιο συστημάτων ζευκτόντων φωτισμού του DJ συναυλίας γεγονότος πλαισίων αργιλίου
| Όνομα: | Προσαρμοσμένο υπαίθριο οδηγημένο πλαίσιο σκηνικών ζευκτόντων βυσμάτων μπουλονιών γεγονότος φωτισμού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 Ελαφρύ ζευκτό φωτιστικό ηλεκτρικό γαλβανισμένο
| Ονομα: | ελαφρύ φωτιστικό ζευκτό |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Φορητό δοκάρι από κράμα αλουμινίου CE SGS TUV ISO9001 ROHS
| Ονομα: | φορητό φωτιστικό ζευκτό |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Κρεμαστό Φωτιστικό Θεάτρου Τρίγωνο Συστήματα Dj Truss
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μαύρο φωτισμού φορητό ζευκτόν έκτασης ζευκτόντων μακρύ |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Εξωτερικό Σύνθετο Τρίχωμα Σκηνή συναυλίας Αλουμινίου φωτισμού Τρίχωμα σύστημα οροφής
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Γεγονότος ελαφρύ σύστημα ζευκτόντων αργιλίου κραμάτων εύκολο με τον ανελκυστήρα
| Όνομα: | Μεγάλη υπαίθρια σκηνή ζευκτόντων στεγών ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού σκηνών συναυλίας γεγονότος κραμ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Φορητός γάμος εορτασμού σκηνικών ζευκτόντων ζευκτόντων στεγών κραμάτων διακοσμήσεων
| Όνομα: | Φτηνό σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού στεγών ζευκτόντων φωτισμού τετραγωνικό για την |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Κράμα αλουμινίου 6061-T6 Σύστημα ζευκτών συναυλιών Ladder Shaped
| Ονομα: | σύστημα ζευκτών συναυλιών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


