Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum alloy stage light truss ] αγώνας 455 προϊόντα.
σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 400x400mm για τις συναυλίες επίδειξης ζευκτόντων
| Ονομασία: | σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 400x400mm για τις συναυλίες επίδειξης ζευκτόντων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
TUV η σκηνική διακόσμηση περιβάλλει το κυρτό ζευκτόν φωτισμού τριγώνων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Σκηνική διακόσμηση που ανάβει το κυρτό καμμμένο κύκλοι ζευκτόν αργιλίου ζευκτόντων στεγών στην πώλησ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 Ελαφρύ ζευκτό φωτιστικό ηλεκτρικό γαλβανισμένο
| Ονομα: | ελαφρύ φωτιστικό ζευκτό |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Αλουμινίου κινητή φωτεινή δομή φωτισμού δομή θέατρο φωτισμού δομή για εκδηλώσεις οθόνη
| Ονομασία: | Αλουμινένιο κινούμενο φωτεινό κάλυμμα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου απόδοσης γύρω από τη σκηνική πλατφόρμα
| όνομα προϊόντων: | στην υπαίθρια στρογγυλή σκηνική πλατφόρμα πώλησης στην επίδειξη ζευκτόντων για την απόδοση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Κρεμώντας ζευκτόν μπουλονιών βυσμάτων σκηνών μουσικής ζευκτόντων φωτισμού οθόνης οδηγήσεων
| όνομα προϊόντων: | Καυτό αργίλιο πώλησης για το κρεμώντας ζευκτόν βυσμάτων μπουλονιών σκηνών μουσικής φωτισμού οθόνης τ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Κράμα αλουμινίου 6061-T6 Σύστημα ζευκτών συναυλιών Ladder Shaped
| Ονομα: | σύστημα ζευκτών συναυλιών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Αλουμινένιο δοχείο φωτισμού για εκθέσεις και αθλήματα με έγκριση TUV
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Τρίγωνο Αλουμινίου Φωτιστικό Τράσο Στροβίδιο Τράσο για Εκθέσεις & Αθλητισμό W/ TUV Έγκριση
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Περιστροφή γύρω από το ανυψωτικό στάδιο ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου για την απόδοση
| όνομα προϊόντων: | ποιότητα ύψους που περιστρέφεται γύρω από το ανυψωτικό σκηνικό ζευκτόν ζευκτόντων για την απόδοση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |


