Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum alloy stage light truss ] αγώνας 455 προϊόντα.
ζευκτόν σφαιρών που κλίνει το επίπεδο ελαφρύ δέσιμο ζευκτόντων στεγών smd
| όνομα προϊόντων: | ζευκτόν σφαιρών που κλίνει το επίπεδο ελαφρύ δέσιμο ζευκτόντων στεγών smd |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Aluminum Alloy Outdoor Sound and Lights Truss Display
| Τύπος σύνδεσης: | βίδα, καρφίτσα, γρήγορη |
|---|---|
| Σχήμα: | Τετράγωνο, ορθογώνιο, κύκλος, τρίγωνο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτό, ορθογώνιο, τετράγωνο |
Μεγάλο ζευκτόν υπαίθρια 400x600mm φωτισμού αργιλίου επίδειξης γεγονότος
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη γεγονότος αργιλίου φωτισμού ζευκτόντων δομή ζευκτόντων επίδειξης υπαίθρια |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
Ελαφρύ σύστημα τετράγωνων από κράμα αλουμινίου για συναυλίες Εκδηλώσεις με προσαρμόσιμα πλάτη και ύψος
| Width: | 0.5m,3m,2m,1m,4m |
|---|---|
| Usage: | Concert/Exhibition/Event |
| Hardness: | 16 Degree |
Διακοσμητικός εσωτερικός υπαίθριος ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου έκθεσης μίνι
| όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ζευκτόν φωτισμού δομών στεγών τοπ για την υπαίθρια απόδοση |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Υπαίθρια εύκολη συνέλευση Το φορητό τετράγωνο γεγονότος ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου οδήγησε το ελαφρύ ζευκτόν φωτισμού
| όνομα προϊόντων: | σύστημα σκηνικών ζευκτόντων για το σχέδιο πώλησης |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Επίδειξη ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου θαλάμων έκθεσης με τα καλά φω'τα ένωσης χωρητικότητας φορτίων
| όνομα προϊόντων: | επίδειξη ζευκτόντων θαλάμων με την καλή χωρητικότητα φορτίων στα φω'τα ένωσης |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Μεγάλο βάρος φόρτωσης γύρω από το σκηνικό ακρυλικό γυαλί πλατφορμών αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Πιστοποιητικό TUV υψηλού βάρους φόρτωσης Ολοκληρωμένη πλατφόρμα πλατφόρμα αλουμινίου |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου ποδιών η διευθετήσιμη μίνι για το γεγονός παρουσιάζει
| όνομα προϊόντων: | TUV πιστοποιημένη χονδρική φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου με τα διευθετήσιμα πόδια |
|---|---|
| Ικανότητα βάρους: | 750kgs/sqm |
| Μέγεθος: | 2m*1m, 1m*1m, 1.22*2.44m, ect 1.22*1.22m |
Τετραγωνικά ελαφριά υλικά σκαλωσιάς σκηνικού φωτισμού τύπων μπουλονιών ζευκτόντων φωτισμού
| Όνομα προϊόντων: | φορητό ζευκτόν συναυλίας |
|---|---|
| υλικό: | Αργίλιο 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Συναυλία, έκθεση, απόδοση, ζώνη του DJ, μουσική |


