Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum alloy stage light truss ] αγώνας 455 προϊόντα.
6082-T6/6061-T6 Στήριγμα εδάφους από κράμα αλουμινίου για εξωτερική σκηνή
| χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων επίγειας υποστήριξης ζευκτόντων σκηνών αργιλίου συναυλίας |
Φορητή επίδειξη 290x290mm ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | επίδειξη θαλάμων ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Ηχοφωτισμός και φωτισμός σκηνής συναυλίας
| Ονομασία του προϊόντος: | Αλουμίνιο οροφής με θήκη σκηνής |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Αλουμίνιο βαρύ φορτίο για γάμο φωτισμού
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμινένιο σκελετό για γαμήλιο dj φωτισμό σκελετό σκηνής |
6061 Αλουμινίου Spigot Led Display Truss φωτισμός σκηνική Truss για πώληση
| Ονομασία προϊόντος: | Σφραγίδα Τάγμα Αλουμινίου 3 Way Corner Για Τάγμα Συστήματος Padding οροφή στάδιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Φωτισμός οθόνης τοίχου LED Τριγωνική αλουμινένια θήκη για επίδειξη μόδας
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Ο φωτισμός αλουμινίου θαλάμων 6082-T6 6061-T6 εμπορικών εκθέσεων δένει 290X290mm
| Ονομασία προϊόντος: | Τεχνουργήματα από κράμα αλουμινίου για εκθέσεις εμπορικών εκθέσεων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Ζευκτόν βυσμάτων έκθεσης αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού του σκηνικού DJ
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν βυσμάτων έκθεσης αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού του σκηνικού DJ |
Στάδιο ζευκτόντων φωτισμού του DJ αργιλίου για το γάμο
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Τραπεζάκι αλουμινίου για φωτισμό γάμου dj ζευκτό σκηνή |
Περίπτερο Φωτισμού Σκηνής Αλουμινένιο Τετράγωνο Ζωωτικό Οθόνη
| Ονομασία προϊόντος: | οθόνη ζευκτών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 400*400mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |


