Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
Επικοινωνία με την εταιρεία
| Ονομασία: | Εντός χώρου Αλουμινίου Spigot Truss Αλουμινίου Square Truss Event |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Γεγονός επίδειξης ζευκτόντων του DJ αργιλίου φωτισμού με το ζευκτόν σκηνικού φωτισμού
| Όνομα: | Το στάδιο αργιλίου κινητό παρουσιάζει στο στάδιο φορητή επίδειξη ζευκτόντων υπαίθρια διπλώνοντας υπο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Γεγονότος ελαφρύ σύστημα ζευκτόντων αργιλίου κραμάτων εύκολο με τον ανελκυστήρα
| Όνομα: | Μεγάλη υπαίθρια σκηνή ζευκτόντων στεγών ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού σκηνών συναυλίας γεγονότος κραμ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Ο προσαρμοσμένος φωτισμός αψίδων ζευκτόντων στεγών αργιλίου παρουσιάζει γεγονός συστημάτων ζευκτόντων
| Όνομα: | Ο προσαρμοσμένος φωτισμός αψίδων στεγών αργιλίου παρουσιάζει γεγονός συστημάτων ζευκτόντων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 300*300mm για την επίδειξη συναυλιών
| Ονομασία: | σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 300*300mm για την επίδειξη Concetrs |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων αργιλίου φωτισμού γεγονότος με το ζευκτόν στάσεων
| Όνομα: | Οι κατασκευαστές ζευκτόντων αργιλίου εύκολοι συγκεντρώνουν το σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού α |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 400x400mm για τις συναυλίες επίδειξης ζευκτόντων
| Ονομασία: | σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 400x400mm για τις συναυλίες επίδειξης ζευκτόντων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων
| Ονομασία: | Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βιδών μπουλονιών συστημάτων ζευκτόντων για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | Εύκολος εγκαταστήστε το μικρό διπλώνοντας ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
290mm Triangle Spigot Φορητό Αλουμίνιο φωτιστικό τριγωνικό φωτιστικό δοχείο δοχείο για συναυλίες
| Ονομασία: | φορητό ζευκτόν φωτισμού αργιλίου βυσμάτων τριγώνων 290mm για τις συναυλίες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |


