Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
Κράμα που ανάβει το επίπεδο σχέδιο συστημάτων σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου 350*350mm
| όνομα προϊόντων: | Σχέδιο συστημάτων σκηνικών ζευκτόντων κραμάτων αργιλίου που ανάβει τα επίπεδα ζευκτόντα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Υπαίθριο σκηνικού φωτισμού σύστημα επίδειξης ζευκτόντων σειράς γραμμών στεγών αργιλίου τοπ
| όνομα προϊόντων: | υπαίθριο σκηνικού φωτισμού σύστημα ζευκτόντων στεγών αργιλίου τοπ για το ζευκτόν σειράς γραμμών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Αργιλίου κραμάτων σκηνικών ελαφριά ζευκτόντων συστημάτων ζευκτόντα φωτισμού σχεδίου επίπεδα
| όνομα προϊόντων: | 17 TUV εργοστασίων ΣΗΜΑΔΙΏΝ αργιλίου κραμάτων σκηνικών ζευκτόντων έτη σχεδίου συστημάτων που ανάβει |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Υπαίθριο αργιλίου συναυλίας σύστημα ζευκτόντων στεγών σκηνών ελαφρύ καμμμένο ζευκτόν
| όνομα προϊόντων: | 17 TUV εργοστασίων σημαδιών υπαίθριων αργιλίου συναυλίας σκηνών καμμμένων ζευκτόν στεγών έτη ζευκτόν |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 290mm τετραγωνικό για την επίδειξη γεγονότων
| Ονομασία: | σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου 290mm τετραγωνικό για τις πωλήσεις επίδειξης γεγονότων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Modular Aluminum Stage Truss for Events 500kg Capacity
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Φορτίο χωρητικότητας: | 500 κιλά |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Modular Aluminum Stage Truss System for Events and Concerts
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτός |
Φορητός γάμος εορτασμού σκηνικών ζευκτόντων ζευκτόντων στεγών κραμάτων διακοσμήσεων
| Όνομα: | Φτηνό σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού στεγών ζευκτόντων φωτισμού τετραγωνικό για την |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Υπαίθριο ζευκτόν αργιλίου επίδειξης ζευκτόντων σκηνών συναυλίας κραμάτων
| Όνομα: | Φτηνό σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού στεγών ζευκτόντων φωτισμού τετραγωνικό για την |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Επίπεδο ζευκτό από κράμα αλουμινίου Σκηνή γαμήλιων εκδηλώσεων Ζευκάκι Φωτιστικό κιβώτιο
| Ονομα: | Πλαίσιο Spigot Truss Section Αλουμινίου Φορητό Φωτιστικό ζευκτών Spigot |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδας: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |


