Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
Εκδήλωση Τρίγωνο Αλουμινίου Φρέμα Τραπέζι Σπιγκότ Φως Τραπέζι για πώληση
| Ονομασία: | Εκδήλωση Τρίγωνο Αλουμινίου Τάγμα Τραπέζι Σπιγκότ Τραπέζι προς πώληση |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Προσαρμοσμένο φορητό σύστημα πύργου αλουμινίου για εκδηλώσεις
| Ονομασία: | Το προσαρμοσμένο σύστημα ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου Poratble για τα γεγονότα παρουσιάζει |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Στρογγυλοειδής βαρύ φορτίο Τάγμα Ατσάλι Αλουμινίου 2m-6m ύψος για εκδηλώσεις
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση/Συναυλία/Σκηνή/Εμπορική Έκθεση |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Τρίγωνο Αλουμινίου Φωτιστικό Τράσο Στροβίδιο Τράσο για Εκθέσεις & Αθλητισμό W/ TUV Έγκριση
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Ελεύθερη Σχεδίαση Οθόνη Αλουμινίου Φωτιστικό Κράμα Ζωητού Έκθεση Φωτισμός Ζευκτώματος με Γωνιακό Κουτί
| Ονομα: | Ελαφρύ γεγονός πλαισίων ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου ζευκτόντων αργιλίου επίδειξης |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Σύστημα ζευκτών οροφής εξωτερικού χώρου φωτισμού αλουμινίου
| Ονομα: | Σύστημα ζευκτών οροφής εξωτερικού χώρου φωτισμού αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου 6061-t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Αλουμινένιο δοχείο φωτισμού για εκθέσεις και αθλήματα με έγκριση TUV
| Ονομασία: | Σχέδιο ζευκτόντων φωτισμού συναυλίας αργιλίου κατασκευαστών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Aluminum Stage Truss System 300kg Load Capacity Quick Installation
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση βιδών, σύνδεση PIN, γρήγορη σύνδεση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, κύκλος, προσαρμοσμένο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτό, ορθογώνιο, τετράγωνο |
Υπαίθριο εσωτερικό ζευκτόν σκηνικού μικρό μίνι φωτισμού γεγονότος αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | μίνι ζευκτόν φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Φορητό Φωτιστικό Τρίγωνο Πτυσσόμενο Φορητό
| όνομα: | Τρίγωνο φορητό σύστημα πτυσσόμενου ζευκτού |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |


