Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
Εσωτερική υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων φωτισμού σκηνών συναυλίας αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Εσωτερική υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων φωτισμού σκηνών συναυλίας αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Στρογγυλό κονσέρτο κουτί Αλουμίνιο φωτιστικό δοχείο μουσική συναρμολόγηση Μαύρο
| Product Name: | aluminum lighting truss black |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
βαρύ φορτίο βρύση κουτί κύκλος στρογγυλό φωτισμό γεγονός δοχείο αλουμινίου
| Product Name: | circle lighting event truss aluminum |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Εκδήλωση συναυλιών σε εξωτερικό χώρο
| Ονομασία προϊόντος: | Εκδήλωση συναυλιών σε εξωτερικό χώρο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Ελαφρύ περιφερειακό σκάφος για εκδηλώσεις κατασκευαστές
| Ονομασία: | Εταιρείες κατασκευής αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Σχεδιασμός Κύκλος Τράσο Σπιγκότ Σκάλα Τράσο Αλουμίνιο Τράσο Σπιγκότ
| Ονομασία: | Σχεδιασμός Κύκλος Τράσο Σπιγκότ Σκάλα Τράσο Αλουμίνιο Τράσο Σπιγκότ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Πίνακας αλουμινίου Πίνακας ηλεκτρικής κυψέλας
| Ονομασία: | Πίνακας Αλουμινίου Πίνακας Πίνακας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
300*300mm Σχεδιαστική πλάκα Τάγμα Τραμπ Αλουμινίου Τραμπ Κατασκευή
| Ονομασία: | Σχεδιαστική πλάκα Τάγμα Τρακίστ Αλουμινίου Τρακίστ Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Πλαίσιο ζευκτόντων σκαλών αργιλίου φωτισμού ζευκτόντων μπουλονιών σκαλών
| Όνομα: | Πλαίσιο ζευκτόντων σκαλών αργιλίου φωτισμού ζευκτόντων μπουλονιών σκαλών |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
1M Design Custom Portable Modular Aluminum Truss Frame Structure
| Όνομα: | φορητή μορφωματική δομή πλαισίων ζευκτόντων αργιλίου συνήθειας σχεδίου 1M |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |


