Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
Υπαίθρια εύκολη συνέλευση Το φορητό τετράγωνο γεγονότος ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου οδήγησε το ελαφρύ ζευκτόν φωτισμού
| όνομα προϊόντων: | σύστημα σκηνικών ζευκτόντων για το σχέδιο πώλησης |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν φωτισμού συνήθειας αλουμινίου 6082-T6 σκηνικών ζευκτόντων τριγώνων
| όνομα: | ζευκτόν φωτισμού αργιλίου 290mm φορητό για τις συναυλίες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
| Μήκος: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
Αργιλίου Γ ημι κύκλος ζευκτόντων στεγών καναλιών καμμμένος χάλυβας υπαίθριος
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα στεγών ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290x290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Ζευκτόν 300x300mm βυσμάτων αργιλίου φωτισμού σκηνών για τη συναυλία
| Όνομα: | ζευκτόν βυσμάτων φωτισμού σκηνών αργιλίου 300x300mm για τη συναυλία |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Φραγμός μανικιών πύργων ανελκυστήρων ζευκτόντων κιβωτίων σκηνικών στεγών αργιλίου
| Όνομα: | Φραγμός μανικιών πύργων ανελκυστήρων ζευκτόντων κιβωτίων σκηνικών στεγών αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Κινητό φορητό στάδιο ζευκτόντων για το σύστημα ζευκτόντων θαλάμων του DJ
| όνομα: | Κινητό φορητό στάδιο ζευκτόντων για το σύστημα ζευκτόντων θαλάμων του DJ |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Tuv πιστοποιημένο αργίλιο στάσεων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών για την πώληση
| Όνομα προϊόντων: | αργίλιο ζευκτόντων ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Ηχοφωτισμός και φωτισμός σκηνής συναυλίας
| Ονομασία του προϊόντος: | Αλουμίνιο οροφής με θήκη σκηνής |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
290X290mm Συναυλία Curved Αλουμινίου Box Εκδήλωση σκηνή φωτισμού σύστημα τροχιάς
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Εκδήλωση συναυλιών σε εξωτερικό χώρο
| Ονομασία προϊόντος: | Εκδήλωση συναυλιών σε εξωτερικό χώρο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |


