Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square tube truss ] αγώνας 489 προϊόντα.
Φορητό φωτισμό σκηνής ημικύκλος Podium Event οροφική δομή
| Product Name: | Portable Stage Lighting Semi Circle Podium Event Roof Truss |
|---|---|
| Size: | 290X290mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Ημι σύστημα ζευκτόντων στεγών κύκλων υγιές και ελαφρύ έξυπνο
| Όνομα προϊόντων: | Ημι σύστημα ζευκτόντων στεγών κύκλων υγιές και ελαφρύ έξυπνο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290x290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Εσωτερική κυκλική θήκη με τριγωνικά τμήματα κυκλικής θήκης
| Ονομασία: | Εσωτερική κυκλική θήκη με τριγωνικά τμήματα κυκλικής θήκης |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
OEM ελαφρύ και μεσαίο φορτίο βαρύ φορτίο για σκηνή οροφή κουτί ανελκυστήρα πύργο μανίκι μπλοκ
| Ονομασία: | Για πώληση κυκλικής δομής με τριγωνικό εσωτερικό κύκλο δομής σχεδιασμού |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Υπαίθριο ζευκτόν σκηνικών στεγών αργιλίου φορητό
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων: | Φορητό υπαίθριο ζευκτόν σκηνικών στεγών αργιλίου τιμών εργοστασίων |
| Μήκος μονάδων: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή |
CE TUV πύργων ζευκτόντων σειράς γραμμών ομιλητών κραμάτων αργιλίου πιστοποιημένο
| Όνομα προϊόντων: | πύργος στάσεων ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Κρεμώντας πύργος 250x250mm ζευκτόντων ομιλητών μπουλονιών βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν για την ένωση του πύργου ζευκτόντων ομιλητών ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Ελαφρύ ζευκτόν μπουλονιών τριγώνων αλουμινίου συστημάτων ζευκτόντων τριγώνων μπουλονιών πλαισίων
| Όνομα: | Ελαφρύ ζευκτόν μπουλονιών τριγώνων αλουμινίου συστημάτων ζευκτόντων τριγώνων μπουλονιών πλαισίων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ζευκτόν μπουλονιών φωτισμού κατασκευαστών ζευκτόντων μπουλονιών τριγώνων
| Όνομα: | Ζευκτόν μπουλονιών φωτισμού κατασκευαστών ζευκτόντων μπουλονιών τριγώνων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ελαφρύ πλαίσιο συστημάτων ζευκτόντων τριγώνων μπουλονιών αλουμινίου
| Όνομα: | Ελαφρύ ζευκτόν μπουλονιών τριγώνων αλουμινίου συστημάτων ζευκτόντων τριγώνων μπουλονιών πλαισίων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αργιλίου 6061 t6/6082-t6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |


