Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ concert dj lighting truss system ] αγώνας 69 προϊόντα.
Γεγονότος ελαφρύ σύστημα ζευκτόντων αργιλίου κραμάτων εύκολο με τον ανελκυστήρα
| Όνομα: | Μεγάλη υπαίθρια σκηνή ζευκτόντων στεγών ζευκτόντων βυσμάτων φωτισμού σκηνών συναυλίας γεγονότος κραμ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Ημι σύστημα ζευκτόντων στεγών κύκλων υγιές και ελαφρύ έξυπνο
| Όνομα προϊόντων: | Ημι σύστημα ζευκτόντων στεγών κύκλων υγιές και ελαφρύ έξυπνο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290x290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Αλουμινίου Έκθεση Φωτισμός συναυλίας Τράστ από χάλυβα Τράστ οροφής Κουρδισμένη Αψίδα
| Ονομασία προϊόντος: | σύστημα οροφής με φωτιστικό δοχείο από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Aluminum Alloy Stage Truss for Concerts and Events
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτός |
Παγκόσμια δομή φωτισμού από αλουμίνιο με πιστοποιητικά TUV SGS και CE
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Φαρμακευτική συσκευή για την προώθηση της υγείας |
16 βαθμοί σκληρότητας 400x400mm ζευκτόν φωτισμού σκηνών θαλάμων του DJ συστημάτων ζευκτόντων συναυλίας
| όνομα προϊόντων: | σκηνικό σκηνικό 2 θαλάμων του DJ συστημάτων επίδειξης ζευκτόν βυσμάτων ζευκτόντων x4 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γάμος, κ.λπ. |
300*400mm;400*400mm;450*450mm;400*600mm Σύστημα εξωτερικών δομών σκηνής
| Χρώμα: | ασημί, μαύρο ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | Διαφημιστικό μπουλόνι ζευκτών dj κουτί φωτισμού αλουμινίου |
Γεγονός επίδειξης ζευκτόντων του DJ αργιλίου φωτισμού με το ζευκτόν σκηνικού φωτισμού
| Όνομα: | Το στάδιο αργιλίου κινητό παρουσιάζει στο στάδιο φορητή επίδειξη ζευκτόντων υπαίθρια διπλώνοντας υπο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Κρεμαστό Φωτιστικό Θεάτρου Τρίγωνο Συστήματα Dj Truss
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μαύρο φωτισμού φορητό ζευκτόν έκτασης ζευκτόντων μακρύ |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Βύσμα 520*760mm γεγονότος δομών θαλάμων του DJ σκηνικών ελαφρύ ζευκτόντων πλαισίων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Κορυφαία ποιότητα 520*760mm δομή ζευκτόντων σκηνικών πλαισίων αργιλίου ζευκτόντων/ζευκτόν του DJ βυσ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |


