Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ concert dj lighting truss system ] αγώνας 69 προϊόντα.
Σύστημα οροφής ζευκτών Φωτισμού Σκηνής Καμπυλωμένου Κουβούκλιο Συναυλίας
| Ονομασία προϊόντος: | Συναυλία Αλουμινίου Καμπυλωτό Κουβούκλιο Ελαφρύ Μουσικό Τρουκ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Μήκος: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Κάθετο ζευκτόν 300x300mm 400x400mm 600x1000mm του DJ αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού τύπων βυσμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν γεγονότος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Ηχοφωτισμός και φωτισμός σκηνής συναυλίας
| Ονομασία του προϊόντος: | Αλουμίνιο οροφής με θήκη σκηνής |
|---|---|
| Size: | 290X290mm/400x400mm/400x600mm |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Φορητή επίδειξη 290x290mm ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | επίδειξη θαλάμων ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Aluminum Stage Truss System 300kg Load Capacity Quick Installation
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση βιδών, σύνδεση PIN, γρήγορη σύνδεση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, κύκλος, προσαρμοσμένο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτό, ορθογώνιο, τετράγωνο |
Τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου cOem για την ένωση των ομιλητών
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν για την ένωση του πύργου ζευκτόντων ομιλητών ομιλητών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290X290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
4ft X 8ft φορητός γάμος σκηνικών πλατφορμών ζευκτόντων φωτισμού κραμάτων οργάνωσης για το γεγονός
| Όνομα προϊόντων: | 4ft X 8ft φορητός σκηνικός γάμος ζευκτόντων φωτισμού σκηνικών κραμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου/κοντραπλακέ/γυαλί |
| Μέγεθος: | 2m*1m,1m*1m,1.22*2.44m,1.22*1.22m ect |
Aluminum Alloy Stage Truss for Events and Concerts
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο, τετράγωνο, τρίγωνο, στρογγυλό ή προσαρμοσμένο |
| Σχέδιο πλαισίων: | Ορθογώνιος |
Το υπαίθριο κινητό ζευκτόν στεγών αργιλίου στέκεται το θάλαμο του DJ
| Όνομα προϊόντων: | το υπαίθριο κινητό ζευκτόν στεγών αργιλίου στέκεται το θάλαμο του DJ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ζευκτόν 200x200mm στεγών αργιλίου του DJ θαλάμων έκθεσης επιδείξεων μόδας
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν στεγών αργιλίου του DJ θαλάμων έκθεσης επιδείξεων μόδας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |


