Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ concert dj lighting truss system ] αγώνας 69 προϊόντα.
Το μαύρο σύστημα σκηνικών στεγών μεταλλινών αργιλίου βυσμάτων έκαμψε την υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων κιβωτίων φωτισμού του DJ
| όνομα προϊόντων: | Το σύστημα στεγών έκαμψε την υπαίθρια επίδειξη ζευκτόντων κιβωτίων φωτισμού του DJ |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| 404 Not Found: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ο προσαρμοσμένος φωτισμός αψίδων ζευκτόντων στεγών αργιλίου παρουσιάζει γεγονός συστημάτων ζευκτόντων
| Όνομα: | Ο προσαρμοσμένος φωτισμός αψίδων στεγών αργιλίου παρουσιάζει γεγονός συστημάτων ζευκτόντων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Φορητός γάμος εορτασμού σκηνικών ζευκτόντων ζευκτόντων στεγών κραμάτων διακοσμήσεων
| Όνομα: | Φτηνό σύστημα σκηνικών ζευκτόντων αλουμινίου φωτισμού στεγών ζευκτόντων φωτισμού τετραγωνικό για την |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
| Μήκος μονάδων: | 0,5 m, 1 m, 2m, 3m, 4m, 5m Ή κατόπιν παραγγελίας |
Της Grace αργιλίου σκηνικών ζευκτόντων κινητή επίδειξη ζευκτόντων στάσεων φωτισμού του DJ φορητή
| Όνομα: | Της Grace αργιλίου σκηνικών ζευκτόντων κινητή επίδειξη ζευκτόντων στάσεων φωτισμού του DJ φορητή |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
f34 τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου θαλάμων του DJ ζευκτόντων
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | f34 τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου θαλάμων του DJ ζευκτόντων |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Εκδήλωση συναυλιών σε εξωτερικό χώρο
| Ονομασία προϊόντος: | Εκδήλωση συναυλιών σε εξωτερικό χώρο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Φορητό φωτισμό σκηνής ημικύκλος Podium Event οροφική δομή
| Product Name: | Portable Stage Lighting Semi Circle Podium Event Roof Truss |
|---|---|
| Size: | 290X290mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Modular Aluminum Square Roof Truss for Concert Stages 500kg Capacity
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Σχήμα: | τετράγωνο, τρίγωνο, κύκλος ή προσαρμοσμένος |
| Σχέδιο πλαισίων: | Αρθρωτός |
Modular Aluminum Alloy Stage Truss for Outdoor Events
| Τύπος σύνδεσης: | Σύνδεση ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
|---|---|
| Φορτίο χωρητικότητας: | 1000 κιλά |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Aluminum Alloy Exhibition Truss Wall System for Events
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Μονάδα μήκους: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m, 5m ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα τμήματος δομής: | Τετράγωνο ή Στρογγυλό |


