Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ custom heavy duty truss ] αγώνας 387 προϊόντα.
Δείκτης αλουμινίου 2m για εμπορικές εκθέσεις
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμινένιο τετράγωνο εμπορικής εκδήλωσης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Διάρκεια: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Σύστημα οροφής ζευκτών Φωτισμού Σκηνής Καμπυλωμένου Κουβούκλιο Συναυλίας
| Ονομασία προϊόντος: | Συναυλία Αλουμινίου Καμπυλωτό Κουβούκλιο Ελαφρύ Μουσικό Τρουκ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290Χ290 χλστ |
| Μήκος: | 0,5-4Μ. OEM Προσφέρεται |
Αργιλίου 6061-T6 σκηνών ελαφρύ ζευκτόν φωτισμού συναυλίας ζευκτόντων ελαφρύ
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Ελαφρύ ζευκτόν φωτισμού γεγονότος αργιλίου 6061-T6 συστημάτων ζευκτόντων σκηνών συναυλίας
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος |
|---|---|
| υλικό: | Αργίλιο 6061-T6/6082-T6 |
| Εφαρμογή: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
Τετράγωνο αψίδων αργιλίου 16 βαθμού γύρω από το ζευκτόν φωτισμού κύκλων
| όνομα προϊόντων: | Φωτισμός αψίδων αργιλίου γύρω από το ζευκτόν φωτισμού κύκλων ζευκτόντων |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μήκος μονάδων: | 2m |
τετραγωνικό ζευκτόν σκηνικών ξαρτιών ζευκτόντων αργιλίου 300x300mm 350x350mm 400x400mm
| Όνομα προϊόντων: | Σκηνικό ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθριο γεγονός |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 300*300mm 350*350mm 400x400mm |
Θαλάμων ελαφρύ ζευκτόν Disco τύπων βυσμάτων ζευκτόντων στάσεων μηχανοποιημένο κατασκευή ανάβοντας
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 ή 6082-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, εκδήλωση κ.λπ |
Σύστημα 200x200mm ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου επίδειξης έκθεσης (7.874inch)
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού αργιλίου για την επίδειξη γεγονότων |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6/6082-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, γεγονός κ.λπ. |
Ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου κραμάτων αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού κύκλων επιδείξεων μόδας 6082-T6
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
|---|---|
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |
| Μήκος: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m |
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν 0.5m 1m 1.5m 2m 4m 6m κραμάτων αργιλίου 6061-T6
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν φωτισμού γεγονότος |
|---|---|
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρήση: | Έκθεση, συναυλία, κ.λπ. |


