Όλα τα Προϊόντα
-
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου
-
Βαρέων καθηκόντων ζευκτόν
-
Σκηνικό ελαφρύ ζευκτόν
-
σκηνικές πλατφόρμες αργιλίου
-
Βαρέων καθηκόντων παλέτες αργιλίου
-
Εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας
-
Στάδιο γυαλιού
-
Σφιγκτήρες ζευκτόντων φωτισμού
-
κινητό ικρίωμα αλουμινίου
-
Κινητό ικρίωμα χάλυβα
-
σχεδιαγράμματα εξώθησης αργιλίου
λέξεις-κλειδιά [ custom heavy duty truss ] αγώνας 387 προϊόντα.
Φορητό φωτισμό σκηνής ημικύκλος Podium Event οροφική δομή
| Product Name: | Portable Stage Lighting Semi Circle Podium Event Roof Truss |
|---|---|
| Size: | 290X290mm |
| Length: | 0.5-4M. OEM Offered |
Ημι σύστημα ζευκτόντων στεγών κύκλων υγιές και ελαφρύ έξυπνο
| Όνομα προϊόντων: | Ημι σύστημα ζευκτόντων στεγών κύκλων υγιές και ελαφρύ έξυπνο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 290x290mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Στάσεων του DJ επιτραπέζιου αργιλίου ελαφρύ ζευκτόν στεγών ζευκτόντων σφαιρικό
| όνομα προϊόντων: | Ελαφρύ ζευκτόν επιτραπέζιων σφαιρικό στεγών του DJ στάσεων ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Πιστοποιητικό: | TUV, CE, ISO |
Περίπτερο Φωτισμού Σκηνής Αλουμινένιο Τετράγωνο Ζωωτικό Οθόνη
| Ονομασία προϊόντος: | οθόνη ζευκτών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 400*400mm |
| Μήκος: | 0.5-4M. COem προσφερθείς |
Σύστημα ζευκτών αλουμινίου εξωτερικού χώρου Συναυλίας Ασημί Χρώμα
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Υπαίθρια σκηνή συναυλίας συστημάτων ζευκτόντων αργιλίου |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
f34 τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου θαλάμων του DJ ζευκτόντων
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | f34 τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου θαλάμων του DJ ζευκτόντων |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Μαύρο αλουμινίου σύνθετο μακράς διαδρομής φωτιστικό δοχείο φορητό και dj φωτιστικό δοχείο
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μαύρο φωτισμού φορητό ζευκτόν έκτασης ζευκτόντων μακρύ |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Κρεμαστό Φωτιστικό Θεάτρου Τρίγωνο Συστήματα Dj Truss
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μαύρο φωτισμού φορητό ζευκτόν έκτασης ζευκτόντων μακρύ |
| Χρώμα: | Silver/OEM |
Τετραγωνικά εμπόδια ελέγχου πλήθους συναυλίας αργιλίου ζευκτόντων πτυσσόμενα
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |
Τριγωνικά για τους πεζούς εμπόδια 600x760mm μετάλλων συναυλίας ζευκτόντων
| Προδιαγραφή: | 1000mm*1200mm*1200mm, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο alloy6061-T6 |
| Βάρος: | 30kgs/pc |


